سه‌شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵

با مشارکت گروه جهادی شهدای گمنام بسیج جامعه پزشکی دانشگاه؛

اردوی جهادی شهیدمصطفی صدرزاده دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد

اردوی جهادی

اردوی جهادی شهیدمصطفی صدرزاده دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد. در این اردو تعداد ۴۵ نفر از نیروهای بسیجی و جهادی از جمله ۵ نفر پزشک با تخصص‌های اورولوژی، اطفال، داخلی، دندانپزشک، عمومی، ۲ نفر روانشناس و ۱ نفر اپتومتریست حضور داشتند.

مفداایران- اردوی جهادی شهید صدرزاده با مشارکت گروه جهادی شهدای گمنام بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران، شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام سجاد (ع) شهریار با گروه جهادی ابن الزهرا (س) و مراکز نیکو کاری فردوسیه، اول اسفند ۹۹ در درمانگاه فردوسیه شهریار برگزاد شد.

در این اردو تعداد ۴۵ نفر از نیروهای بسیجی و جهادی از جمله ۵ نفر پزشک با تخصص‌های اورولوژی، اطفال، داخلی، دندانپزشک، عمومی، ۲ نفر روانشناس و ۱ نفر اپتومتریست حضور داشتند، توانستند تعداد ۴۷۳ نفر از بیماران نیازمند را که از قبل با همکاری گروه های جهادی و نیکوکاران این منطقه شناسایی و به در مانگاه فردوسیه معرفی شده بودند، مداوا کنند؛

همچنین تعدادی از این بیماران  که نیاز به خدمات پاراکلینیکی و تخصصی داشتند با همکاری بیمارستان امام سجاد ( ع) به این مرکز ارجاع داده شدند.

لازم به ذکر است تشکیل غرفه فرهنگی و آموزش ۳۸ کودک و نوجوان در زمینه موضوعات سبک زندگی اسلامی، اصلاح نماز و حجاب و عفاف به همراه اجرای مسابقات و اهدای جوایز از دیگر برنامه این اردو بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.