سه‌شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱

پیام دکتر محمدعلی امام‌هادی برای حضور همه‌جانبه‌ی دانشجویان در انتخابات شورای صنفی: ‏

انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را، امسال نیز با همه‌ی توان و قدرت پیش ‏ببرید

دکتر امام هادی

با نزدیک شدن به زمان انتخابات شوراهای صنفی دانشجویی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه امروز سه‌شنبه ‏پنجم اسفندماه در پیامی برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از اهمیت حضور دانشجویان برای ‏نامزد شدن در انتخابات شوراهای صنفی دانشجویی سخن گفت.‏

به گزارش مفدابهشتی- در این پیام آمده است:

دانشجویان بهشتی همواره نشان داده‌اند که در تمامیِ حوزه‌های فرهنگی، دانشجویی، صنفی و رفاهی فعال و مطالبه‌گر هستند. حیات دانشگاه، به‌ویژه این معاونت با شور و شعور دانشجویان همراه بوده و هست؛ به‌ویژه در سال کرونایی که به نظر می‌رسد از میزان فعالیت‌های جنبی دانشجویان –به سبب مجازی شدن کلاس‌ها- در کل دانشگاه‌های کشور کاسته شده، اما بهشتیان در همین حال و هوا نیز حضور مؤثر داشته و دارند. این را می‌توان در ادامه‌ی حیات فرهنگی، رفاهی و ورزشی دانشجوییِ این دانشگاه مشاهده کرد.

بی‌شک حضور همه‌جانبه‌ی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از هر رشته و در هر مقطعی  برای شرکت در  انتخابات شورای صنفیِ امسال نیز، نشان از علاقه‌مندیِ دانشجویان این دانشگاه به ارتقای سطح کیفیِ دانشجویی و هم‌زبانی با مسؤولان این حوزه‌ی دانشگاه دارد. به همین منظور از تمامیِ دانشجویان، چه تهرانی، چه شهرستانی، با وجود مجازی بودن کلاس‌ها و نبود امکان حضور فیزیکی در دانشگاه، درخواست دارم هم‌چنان در این انتخابات مجازی نیز با تمام توان -چه در حوزه‌ی کاندیداتوری، چه دادن رأی- حاضر باشند، تا دست به دست هم، بتوانیم از این برهه‌ی زمانی نیز قدرتمند بگذریم و در همراهی برای بهبود وضعیت کیفیِ دانشجویی بهترین پشتیبان هم باشیم.

محمدعلی امام هادی

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.