سه‌شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۲

دانشجویان اصحاب نشریات توجه کنند:‏

انتخابات خانه‌ی نشریات دانشجویی برگزار می‌شود

دانشجویان اصحاب نشریات ‏

ششمین دوره‌ی انتخابات خانه‌ی نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به صورت آنلاین در ‏روز چهارشنبه 20 اسفندماه برگزار می‌شود.‏

به گزارش مفدا بهشتی- تمام مدیران مسؤول نشریات دانشجویی که مجوز فعالیت خود را از کمیته‌ی ناظر بر نشریات دانشگاه دریافت کرده‌اند، می‌توانند در این انتخابات شرکت کنند.

بر اساس اعلام دبیرخانه‌ی کمیته‌ی ناظر بر نشریات دانشگاه، شروط کاندیداتوری و نیز شروط شرکت در انتخابات به شرح زیر اعلام می‌شود:

شروط شرکت در انتخابات خانه‌ی نشریات:

1. هر نشریه در انتخابات خانه‌ی نشریات یک حق رای و سهمیه دارد که این حق و سهمیه متعلق به مدیر مسؤول نشریه‌ی دانشجویی‌ست و در صورت حاضر نبودن وی با معرفی کتبی مدیر مسؤول و اعلام شماره تلفن وی در اختیار سردبیر قرار می‌گیرد.

2. نشریه از ابتدای سال تحصیلی جاری (مهرماه 1399) تا روز برگزاری انتخابات (20 اسفند ماه 1399) حداقل یک شماره‌ی خود را در سامانه‌ی خانه‌ی نشریات به نشانی www.khanehnashriat.ir  بارگذاری کرده باشد.

شروط کاندیداتوری در خانه‌ی نشریات:

3. شرط حق رای را در انتخابات خانه‌ی نشریات داشته باشد.

4. حداقل تا پایان ترم اول سال تحصیلی 1401-1400 دانشجو باشد.

5. الزاماً مدیر مسؤول نشریه باشد.

6. تاریخ دریافت مجوز انتشار نشریه‌ی وی از اول دی ماه 1399 به قبل باشد.

نکته‌ی مهم آن‌که، سامانه‌ی خانه‌ی نشریات دانشجویی به نشانی www.khanehnashriat.ir  تنها مرجع احراز شروط واجدان شرکت در انتخابات خانه‌ی نشریات دانشجویی‌ست. بنابراین لازم است متقاضیان شرکت در این انتخابات (اعم از کاندیداها و صاحبان حق رای) ضمن بارگذاری شماره‌های نشریات منتشرشده‌ی خود در این سامانه، برای کنترل شماره تلفن خود (برای دریافت کد تأیید هویت) اقدام نمایند؛ چنان‌چه در این مورد به اطلاعات تکمیلی یا توضیحات بیش‌تری نیاز بود، می‌توانند با شماره تلفن 23872382 دبیرخانه‌ی کمیته‌ی ناظر بر نشریات ارتباط حاصل نمایند.

گفتنی‌ست خانه‌ی نشریات دانشجویی ساختاری دانشجویی دارد که از سال 1394 برای ارتباط موثر و تعامل بیش‌تر میان فعالان نشریاتی و استفاده از ظرفیت فکری و اجرایی دانشجویان و واگذاری برخی امور حوزه‌ی نشریات به آنان ایجاد شده است. هم‌چنین این ساختار در هر یک از مناطق ده‌گانه‌ی دانشگاه‌های علوم پزشکی دارای یک شورای سه‌نفره بوده که از میان مدیران مسؤول آن منطقه برای یک سال انتخاب می‌شوند.

یادآوری می‌شود منطقه‌ی تهران شامل: دانشگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی، علوم پزشکی تهران، علوم پزشکی ایران، علوم پزشکی ارتش، علوم پزشکی بهزیستی و توانبخشی، شاهد و بقیه الله است.

انتهای پیام

کدخبرنگار 110112

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.