جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰

به همت انجمن علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران؛

همایش مجازی "فصل نو، فصل نشاط علمی" برگزار شد

مازندران / همایش مجازی "فصل نو، فصل نشاط علمی"

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و با همکاری انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران همایش "فصل نو، فصل نشاط علمی" با حضور مسئولین، دانشجویان و مهمانان برنامه بصورت مجازی برگزار شد.

به گزارش مفدا مازندران، همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و با همکاری انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران همایش "فصل نو، فصل نشاط علمی" در روز دوشنبه ۴ اسفند ماه جاری و با حضور مسئولین و دانشجویان و مهمانان برنامه بصورت مجازی و در بستر ادوب کانکت برگزار شد.

این همایش با هدف آشنایی دانشجویان با اصول تخصصی استارت‌آپ و کسب و کار جدید، آشنایی با انجمن‌های علمی دانشگاه به‌همراه تقدیر از انجمن‌های علمی برتر دانشگاه برگزار شد.

در این همایش که دکتر محمدرضا حق شناس معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر امیرسعیدحسینی مدیر فرهنگی، فوق برنامه و توسعه فعالیت‌های قرآنی، فرخنده هنرمند رئیس اداره فوق برنامه دانشگاه، دانشجویان و مهمانان ویژه حضور داشتند؛ دکتر حسینی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این همایش با همت دانشجویان اظهار کرد: برگزاری چنین همایش‌ها و وبینارهایی برای پویایی دانشگاه و دانشجویان ضرورت دارد و امید است در آینده نزدیک همایش‌های علمی و دانشجویی به صورت حضوری برگزار گردد.

دکتر رامین فاضل دانش آموخته دکترای پیوسته بیوتکنولوژی از دانشگاه تهران و مدیر عامل شرکت دانش بنیان لیوژن فارمد در مورد معرفی شرکت لیوژن فارمد معرفی شتابدهنده بومیکس و سبک فعالیت آن و چگونگی گام برداشتن در مسیر کارآفرینی صحبت کرد.

در ادامه سخنران دوم برنامه مهندس رضا صادق نژاد دانش آموخته بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیر عامل شرکت دانش بنیان محیط فیدارگستر در خصوص ایده پردازی، تیم سازی، بوم مدل کسب و کار و تجارت سازی سخنرانی کرد.

در قسمت پایانی همایش فرخنده هنرمند رئیس اداره فوق برنامه دانشگاه از انجمن‌های علمی برتر دانشگاه شامل انجمن علمی پزشکی، داروسازی، مامایی، علوم آزمایشگاهی، و پرستاری و پیراپزشکی آمل تقدیر به عمل آورد.

لازم به ذکر است: در این برنامه کلیپ معرفی انجمن های علمی دانشگاه و فعالیت‌های آنان پخش شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.