یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱

به همت کانون جهادی شهید دکتر قاضی دانشگاه و با همکاری بنیاد بین‌المللی غدیر؛

اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در فاز ۴ شهر سهند برگزار شد

کانون جهادی تبریز

اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با هدف ارائه خدمات پزشکی، دندانپزشکی، آموزشی، فرهنگی و معیشتی به مردم فاز ۴ شهر سهند به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی (ع)  در مسجد الغدیر با حضور ۳۵ نفر از پزشکان، دندانپزشکان و اعضای کانون برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز  در فاز ۴ شهر سهند به همت کانون جهادی شهید دکتر قاضی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با همکاری بنیاد بین‌المللی غدیر در روز پنج شنبه، ۷ اسفند ماه سال جاری، برگزار شد.

این اردوی جهادی با هدف ارائه خدمات پزشکی، دندانپزشکی، آموزشی، فرهنگی و معیشتی به مردم فاز ۴ شهر سهند به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی (ع)  در مسجد الغدیر برگزار شد.

در این برنامه،  ۳۵ نفر از پزشکان، دندانپزشکان و اعضای کانون مشارکت داشتند که شامل  ۶ نفر دندانپزشک، ۱ متخصص ارتوپدی،۲ متخصص طب سنتی، ۱  متخصص قلب و داخلی، ۴ پزشک عمومی و ۲۱ نفر از فعالان کانون جهادی دانشگاه بودند. 

در این اردوی جهادی یک روزه، خدمات دندانپزشکی برای ۱۱۰ نفر (بیش از۱۵۰ مورد عملیات شامل اکسترنت دندان)، ارتوپدی برای ۳۰ نفر، طب سنتی برای ۴۰ نفر، قلب و داخلی برای  ۳۰ نفر، غربالگری دیابت ۲۰ نفر، فشار خون ۱۰۰ نفر و آموزش و مشاوره بهداشت دهان و دندان و غربالگری سرطان سینه برای مراجعین ارائه گردید. 

بر اساس این گزارش، در این برنامه تعداد ۱۱۰ عدد بسته معیشتی، فرهنگی و بهداشتی در بین افراد نیازمند منطقه با همکاری معتمدان مسجد الغدیر توزیع شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.