یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار خواهد شد؛

محفل انس با قرآن کریم و تقدیر از برگزیدگان بیست‌وپنجمین جشنواره قرآنی هدهد به صورت مجازی

تقدیر از برگزیدگان قرانی

محفل انس با قرآن کریم و تقدیر از برگزیدگان بیست‌وپنجمین جشنواره قرآنی هدهد به صورت مجازی با حضور تعداد اندکی از منتخبین و مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت حضوری۱۲ اسفندماه از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴ در محل مجتمع آموزشی فرهنگی سپید برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا مشهد، اداره توسعه فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از برگزاری  محفل انس با قرآن کریم و تقدیر از برگزیدگان بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد به صورت مجازی خبر داد.

حسینی محراب رییس اداره توسعه فعالیت های قرآن و عترت(ع) با اعلام این خبر افزود: این مراسم با حضور تعداد اندکی از منتخبین و مسئولان دانشگاه بصورت حضوری روز سه شنبه ۱۲ اسفند از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴ در محل مجتمع آموزشی فرهنگی سپید برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در این مراسم با حضور قاری ممتاز جهان اسلام ؛ استاد حاج سید جواد حسینی و خواننده آئینی کشور ؛ استاد ابوالفضل چمنی بر غنای عنوی محفل افزوده خواهد شد.

حسینی محراب در ادامه افزود : علاقمندان می توانند جهت بهره گیری از مراسم از طریق صفحه اینستاگرام اداره توسعه فعالیت های قرآن و عترت به آدرس 
 instagram.com/quran_mums_mashhad این برنامه را به صورت همزمان دنبال کنند.

همچنین گفتنی است محفل انس در فضای اسکای روم به آدرس  http://www.skyroom.online/ch/farhangi۱۲۳/taghdirequrani نیز برگزار خواهد شد.

خبرنگار: حمید دهقانیان