سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

وام دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تا کنون به ۲۰۰ نفر تعلق گرفته است/ ثبت نام تا ۲۰ اسفندماه تمدید شد

وام دانشجویی

کارشناس امور دانشجویی دانشگاه از تایید اولیه ۲۰۱ نفر از دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی خبر داد و با توجه به پیگیری های بعمل آمده مهلت ثبت نام تمدید شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، کارشناس امور دانشجویی دانشگاه از تایید اولیه ۲۰۱ نفر از دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی خبر داد و با توجه به پیگیری های بعمل آمده مهلت ثبت نام تمدید شد.

ندا خواره در گفتگو با خبرنگار سرویس صنفی رفاهی گفت: از بین کل ثبت نام کنندگان ۲۰۱ نفر از دانشجویان متقاضی وام دانشجویی تایید شدند که در مجموع ۱۷۲ نفر متقاضی وام تحصیلی بوده و از این میان ۱۳۰ نفر مجرد و ۴۲ نفر متاهل را تشکیل می دهد. همچنین در مجموع ۲۹ نفر متقاضی وام مسکن بوده که از این میان ۴ نفر متاهل و ۲۵ نفر مجرد بودند.

وی ادامه داد: با توجه به پیگیری های بعمل آمده از سوی مدیریت امور دانشجویی دانشگاه و تخصییص اعتبار ثبت نام جهت دریافت دوم وام تحصیلی و مسکن تا ۲۰ اسفندماه تمدید شد که در ترم دوم نیمسال تحصیلی جاری دو وام تحصیلی برای افراد مجرد به مبلغ ۱۰۴۵۰۰۰۰ ریال و متاهلین ۲۳۳۷۵۰۰۰ ریال و وام مسکن برای افراد مجرد ۸۲۵۰۰۰۰ ریال و متاهلین ۱۶۵۰۰۰۰۰ ریال فعال می باشد. لذا کلیه دانشجویان دارای شرایط می توانند جهت ثبت درخواست از امروز به پرتال شخصی خودر در صندوق رفاه دانشجویان مراجعه نمایند.

کارشناس امور دانشجویی دانشگاه در پایان اظهار داشت: با توجه به محدودیت این دوره اولویت با آن دسته از دانشجویانی می باشد که ثبت نام خود را زودتر انجام داده و مدارک خود را در اسرع وقت به کارشتاسان امور دانشجویی تحویل دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.