پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

به مناسبت روز ملی بهداشت محیط؛

وبینار "چالش های شغلی بهداشت محیط وشناخت گرایش های آن " در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد

وبینار

وبینار "چالش های شغلی بهداشت محیط و شناخت گرایش های آن "با کوشش انجمن علمی دانشجویی بهداشت علوم پزشکی تربت حیدریه در بستر پلتفرم اسکای روم برگزار شد. این وبینار آموزشی با تدریس مهندس حسین نجفی صالح مدیر اسبق آموزش دانشگاه همراه بود.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، وبینار "چالش های شغلی بهداشت محیط وشناخت گرایش های آن "با کوشش انجمن علمی دانشجویی بهداشت علوم پزشکی تربت حیدریه در بستر اسکای روم برگزار شد.

گلناز بهمدی دبیر انجمن علمی بهداشت دانشگاه در گفتگو با خبرنگار سرویس علمی پژوهشی آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با رشته ی تحصیلی خود را امری ضروری دانست و گفت: با فرارسیدن روز ملی بهداشت محیط، این وبینار آموزشی با تدریس مهندس حسین نجفی صالح در بستر پلتفرم اسکای روم مدیریت فرهنگی جهت آشنایی دانشجویان این رشته برگزار شد.

وی با اشاره به اهم موضوعات مطرح شده در این وبینار اظهار داشت: تاریخچه تاسیس رشته بهداشت محیط و روند پیشرفت آن از ابتدا تا کنون، جایگاه رشته بهداشت محیط در میان سایر رشته ها و جامعه، پرداختن به زیرساخت ها وچالش های مثبت و منفی این رشته و پیشنهاداتی برای بهبود وضعیت و رفع مشکلات موجود، معرفی موقعیت های شغلی مختلف که کارشناس بهداشت محیط می تواند در آن فعالیت نماید و گستره دامنه موقعیت های کارآفرینی در این رشته، شرایط استخدامی و بازارکار آن تشریح و مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است انجمن های علمی دانشجویی در سطح دانشگاه بعنوان نهادی دانشجویی با همراهی اساتید در دانشگاه ها بستری را برای شکوفایی استعداد، تقویت توانمندی دانشجویان علاقمند در حال فعالیت می باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.