پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

در راستای طرح شهید سلیمانی؛

اردوی جهادی دانشجویی با شعار "می سازیم تا ساخته شویم" در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد

اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

اردوی جهادی یک روزه جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه روز گذشته در روستای ده پایین این شهرستان برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، اردوی جهادی یک روزه جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه روز گذشته در روستای ده پایین این شهرستان برگزار شد.

"سید سعید سیدی" کارشناس امور فرهنگی دانشگاه با تشریح اجرای این برنامه به خبرنگار سرویس فرهنگی مفدا گفت: پیرو اجرای مصوبات آخرین نشست هم اندیشی ستاد اردوهای جهادی دانشگاه با هدف آموزش رعایت نکات پیشگیری از بیماری ویروسی کرونا در مناطق کم برخوردار شهرستان و با شعار " می سازیم تا ساخته شویم" ضمن هماهنگی به عمل آمده با معاونت بهداشتی این اردوی به مدت یک روز در روستای ده پایین شهرستان تربت حیدریه برگزار گردید.

وی ادامه داد: جمعی از فعالان کانون جهادگران سلامت به بیش از 60 نفر از  اهالی این روستا در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی خدماتی از جمله کنترل فشارخون، قند خون، توزیع پمفلت های آموزشی و مشاوره های بهداشتی ارائه دادند همچنین شناسایی و غربالگری افراد مشکوک به بیماری ویروسی کرونا از طریق تست‌های تشخیص سریع کووید از دیگر اقدامات اساسی این اردوی جهادی بود.

گفتنی است با برنامه ریزی صورت گرفته در ادامه اجرای مصوبات ستاد اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اردوی های یک روزه طی  دو هفته باقی مانده از سال در مناطق کم برخوردار و محروم شهرستان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.