شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

در قالب همایش ملی "ایران جغرافیای مهربانی"؛

۳۱۰ خدمت دندانپزشکی رایگان در مناطق محروم سبزوار توسط گروه جهادی دندانپزشکان ارائه شد

خدمات دندانپزشکی / سبزوار

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: گروه جهادی دندانپزشکان متخصص در قالب همایش ملی "ایران جغرافیای مهربانی" ۳۱۰ خدمت دندانپزشکی رایگان در مناطق محروم این شهرستان ارائه کردند.

به گزارش مفدا سبزوار، رییس دانشگاه گفت: گروه جهادی دندانپزشکان متخصص در قالب همایش ملی "ایران جغرافیای مهربانی" ۳۱۰ خدمت دندانپزشکی رایگان در مناطق محروم این شهرستان ارائه کردند.

دکتر علیرضا مسلم با بیان این مطلب اظهار کرد: این گروه جهادی شامل هشت دندانپزشک متخصص طی مدت سه روز به ۲۷۰ فرد نیازمند در شهرستان سبزوار ارایه خدمت کردند.

وی افزود : این خدمات دندانپزشکی شامل ترمیم، جرم گیری و کشیدن دندان با هداف ارتقای سلامت دهان و دندان افراد نیازمند بوده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: این گروه جهادی دندانپزشک در شهر روداب، روستای بنقن و مرکز بهداشتی و درمانی دکتر غنی در حاشیه شهر سبزوار مستقر شده است و خدمات مورد نظر را به گروه‌های هدف و نیازمند به صورت رایگان ارائه دادند.

نخستین همایش ملی "ایران، جغرافیای مهربانی" در شهرستان سبزوار  با هدف معرفی و تکریم خیران و فعالان نیکوکار، ترویج و تقویت فرهنگ نیکوکاری و نوع‌دوستی و تبیین جایگاه گروه‌های جهادی در مهرورزی و محرومیت زدایی به مدت سه روز برگزار شد و رادیو فرهنگ نیز این رویداد مهم را پوشش داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.