دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

به همت کانون فعالیت‌های جهادی شهید حضری؛

پاکسازی محیط زیست توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا انجام شد

پاکسازی محیط زیست توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا انجام شد

"پاکسازی محیط زیست" به همت کانون فعالیت‌های جهادی شهید خضری و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی و اداره محیط زیست در منطقه میان جنگل  فسا برگزار شد.

به گزارش مفدا فسا، مجتبی فرهادی دبیر کانون فعالیت‌های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: طرح :"پاکسازی محیط زیست" به همت کانون فعالیت های جهادی شهید خضری و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی و اداره محیط زیست در منطقه میان جنگل  فسا برگزار شد.

وی ادامه داد: در این طرح افراد شرکت کننده به پاکسازی منطقه ذکر شده پرداختند و زباله ها و پسماندهای به جامانده در محیط زیست را در کیسه های نانو و دوستدار طبیعت که اسیبی به محیط زیست وارد نمیکند جمع اوری شد.

فرهادی اظهار داشت: سپس زباله ها به مخزن زباله های شهرداری انتقال داده شد تا به سایت زباله شهرستان فسا منتقل شود.

دبیر کانون فعالیت های جهادی در پایان از اجرای این طرح ها اظهار امیدواری کرد و گفت: امید است در راستای فرهنگ سازی استفاده درست از محیط زیست این طرح ها، مشوقی برای انجام هر چه بیشتر در سطح دانشگاه و شهرستان باشد.

گفتنی است، مجتبی فرهادی، محمد مهدی بردبار، سجادی عابدی، علیرضا جاوید، علیرضا حیدری فرد، صادق رحیمی، سینا کافی، حمیدرضا دهوکی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا در این طرح شرکت داشتند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.