دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲

در نشست ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی ازمنکر؛

از فعالین نماز و امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی فسا تقدیر شد

از فعالین نماز و امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی فسا تقدیر شد

در نشست ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر، از فعالین نماز و امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی فسا تقدیر شد. رئیس دانشگاه، برگزاری جلسات تقدیر از فعالین نماز و امر به معروف را مفید و ارزنده توصیف و ابراز امیدواری کرد که در جلسات آتی بتوانیم از نظرات و پیشنهادات دانشگاهیان استفاده و بهره برداری کنیم.

به گزارش مفدا فسا، مهندس علی اکبر رشیدی مسئول دبیرخانه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: نشست  ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی ازمنکر همراه با تقدیر از فعالین نماز و امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.

 دکتر علی اصغر خالقی ریاست دانشگاه،  برگزاری جلسات تقدیر از فعالین نماز و امر به معروف را مفید و ارزنده توصیف نمود و ابراز امیدواری کرد که در جلسات آتی بتوانیم از نظرات و پیشنهادات دانشگاهیان استفاده و بهره برداری نماییم.

وی سپس به مسئله کرونا اشاره نمود و ضمن ارزشمند خواندن طرح شهید سلیمانی در شناسایی و پیشگیری از کرونا بر همدلی و همکاری همگان در جهت غلبه بر این ویروس تاکید کرد.

سپس  دکتر مجید نقدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر در خصوص فعالیت های انجام شده در خصوص پیشگیری از کرونا و همچنین تقدیر از فعالین امر به معروف و نهی از منکر و ستاد صیانت از حقوق شهروندی مطالبی ایراد نمود.وی ادامه داد: در این نشست، ابتدا گزارشی از عملکرد ستاد اقامه نماز و امر به معروف ونهی از منکر دانشگاه ارائه گردید.

در ادامه  حجت الاسلام و المسلمین مهدی یعقوبی سرپرست دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، به جایگاه امام علی به عنوان برترین نماز گزاران اشاره نمود و همچنین توجه همکاران به بحث نماز و ارزش کار تبلیغی نماز گزاران جلب کرد.

وی ادامه داد: ارزش کار تبلیغاتی نمازگزاران به این معنی که هر یک از نمازگزاران سعی کند در عمل مبلغ ارزش و اهمیت نماز باشد و دیگران را به این واجب بزرگ علاقه مند گرداند. رفتار ما به نحوی نباشد که دیگران به شعائر دینی به ویژه نماز، بدبین و کم توجه شوند.

سپس مهندس علی اکبر رشیدی مسئول دبیرخانه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر، گزارشی از عملکرد ستاد اقامه نماز و امر به معروف ونهی از منکر دانشگاه ارائه نمود.

 در پایان از مدیران قانون گرا و حافظ بیت المال، فعالین و خادمین نماز و امر به معروف و نهی از منکر و همچنین فعالان حوزه انطباق و اخلاق حرفه ای تقدیر بعمل آمد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.