یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵

نشست معاون آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی گراش با مسئولین وزارت بهداشت

گراش

دکتر حکیمه اکبری، معاون آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی گراش در سفر سه روزه خود به تهران با مسئولین واحدهای متناظر خود در وزارت بهداشت دیدار کرد.

به گزارش مفداگراش ، دکتر حکیمه اکبری ، معاون آموزش ، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی گراش در سفر سه روزه خود به تهران با مسئولین واحدهای متناظر خود در وزارت بهداشت دیدار کرد.

دکتر اکبری در این سفر با معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت و مدیران حوزه های مختلف فرهنگی و دانشجویی این وزارتخانه به صورت جداگانه نشست هایی داشت .

دیدار و تبادل نظر با معاون آموزشی و پژوهشی وزارت بهداشت و مدیران واحدهای مختلف این معاونت ، از دیگر برنامه های این سفر بود.

معاون آموزش ، تحقیقات و فرهنگی دانشجوی دانشکده علوم پزشکی گراش ، ضمن ابراز خرسندی از نشست های مذکور، گفت: « ما در این دیدارها، چشم اندازها و  برنامه های عملیاتی واحدهای مختلف دانشکده علوم پزشکی گراش را به صورت مجزا به مسئولین واحدها ارائه کردیم و خواستار همکاری و حمایت مالی از سوی وزارت بهداشت شدیم.»

دکتر اکبری در ادامه بیان کرد: « در این سفر سه روزه به نتایج بسیار خوبی برای دانشکده علوم پزشکی گراش دست یافتیم. نشست ها بسیار مفید بود و همکاران وزارت بهداشت در تمامی واحدهای متناظر قول مساعدت و همکاری دادند. »

دکتر احمد عبدالهی ، رییس دانشکده علوم پزشکی گراش ، دکتر حکیمه اکبری را در نشست های روز اول با مسئولین وزارت بهداشت ، همراهی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.