چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

دبیرکل کانون های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منصوب شد

دکتر ابراهیمی

در نشست فضای مجازی کارشناسان فرهنگی با دبیران کانون های دانشجویی، انتخابات تعیین دبیرکل کانون های دانشجویی انجام شد.

به گزارش مفدا یاسوج؛ نشست دبیران کانون های دانشجویی و کارشناسان فرهنگی در بستر فضای مجازی برگزار گردید که در این نشست هر یک از دبیران به بیان برنامه‌ها و نحوه اجرا و زمان برگزاری آنها پرداختند.

 دکتر عباسعلی ابراهیمی مهر مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج دبیران کانون ها را پل ارتباطی دانشگاه با سایر دانشجویان دانست و اظهار داشت:  فعالیت های دانشجویان در زمینه‌های فرهنگی را بسیار ارزشمند اند و از اینکه دانشجویان فعال در کانون ها دغدغه ی کار فرهنگی را دارند ابراز خرسندی نمود.

در این جلسه دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه دغدغه ها، مشکلات و برنامه‌های خود را با مدیر فرهنگی دانشگاه در میان گذاشته و در رابطه با فعالیت‌های صورت گرفته بحث و تبادل نظر صورت گرفت. دبیران کانون ها نیز موظف شدند، تجارب خود را در رابطه با انجام کار فرهنگی در کانون ها در اختیار دانشجویان جدید گذاشته و به لزوم جذب دانشجویان علاقمند برای فعالیت در کانون ها اشاره کردند.

در پایان این نشست انتخابات تعیین دبیرکل کانون های دانشجویی انجام شد که در نهایت فرشید موسوی به عنوان دبیرکل کانون های دانشجویی انتخاب شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.