یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱

در بازدید مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛

نخستین اولویت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ساخت سلف سرویس در مجموعه پردیس دانشگاه است/ سالن ورزشی اختصاصی دختران دانشجو به زودی تجهیز و راه اندازی می گردد

بازید

مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت طی سفری یک روزه از خوابگاه در حال ساخت ۱۵ خرداد، پردیس، فضاهای فیزیکی معاونت فرهنگی و دانشجویی و دیگر خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بازدید بعمل آورد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت طی سفری یک روزه از خوابگاه در حال ساخت ۱۵ خرداد، پردیس، فضاهای فیزیکی معاونت فرهنگی و دانشجویی و دیگر خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بازدید بعمل آورد.

"دکتر حمیدرضا رئیسی" با اشاره به عملکرد سال گذشته صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: تشکیل مجمع خیرین خوابگاه ساز یکی از اقدامات مطلوبی بود که در تیرماه سال گذشته در صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت صورت پذیرفت که در مواردی همچون ساخت، بهسازی و تجهیز خوابگاه های دانشجویی نقس به سزایی داشته اند. همچنین تمام تلاشمان را در مجموعه صندوق رفاه دانشجویان جهت تخصیص منابع مالی مناسب در راستای تجهیز کامل خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه انجام می دهیم تا قبل از بهره برداری از خوابگاه ۱۵ خرداد تجهیزات آن تامین و دیگر خوابگاه های دانشجویی موجود تکمیل گردد.

وی ادامه داد: هزینه های درست در معاونت های فرهنگی و دانشجویی همچون سونامی است که می تواند با همراهی نیروهای جوان دانشجو اتفاقات ویژه ای را رقم بزند و تا سال ها نتایج آن ماندگار باشد که این امر مهم با مشارکت کلیه واحدهای یک دانشگاه امکان پذیر خواهد بود.

نخستین اولویت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ساخت سلف سرویس در مجموعه پردیس دانشگاه است

"دکتر محمد قربانی" معاون فرهنگی و دانشجویی با اشاره به ساخت سلف سرویس پردیس دانشگاه بعنوان مهمترین اولویت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به برنامه ریزی انجام شده زمینی به مساحت ۲۳۰۰ متر مربع برای سلف سرویس در پردیس دانشگاه اختصاص یافته است که بعنوان مهمترین اولویت معاونت فرهنگی دانشجویی قلمداد می شود که با پیش بینی انجام شده بصورت همزمان بیش از ۴۰۰ نفر دانشجو و اساتید می توانند از آن استفاده نمایند.

سالن ورزشی اختصاصی دختران دانشجو به زودی تجهیز و راه اندازی می گردد

قربانی با نوید تجهیز یک سالن ورزشی در خوابگاه حضرت فاطمه(س) گفت: در حال حاضر با توجه به منابع تخصیص یافته به ارزش ۲ میلیارد ریال در حال خرید وسایل و تجهیز یک سالن ورزشی در طبقه ی دوم خوابگاه حضرت فاطمه(س) بصورت اختصاصی برای دختران دانشجو هستیم و همچنین با افزایش پذیرش دانشجو در دانشگاه دومین خوابگاه پسران دانشجو در خیابان مدرس شهرستان با اعتباری بالغ بر۶ میلیارد و پانصد میلیون ریال در حال تجهیز وسایلی از جمله خرید یخچال، میز و صندلی مطالعه و غیره می باشد.

گفتنی است پس از نشست هم اندیش مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از مجموعه خوابگاه بنیاد ۱۵ خرداد، پردیس دانشگاه و دیگر خوابگاه ها و فضاهای فیزیکی معاونت فرهنگی و دانشجویی بازدید بعمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.