جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹

توزیع ۲۵ بسته غذایی بین دانشجویان کم برخوردار دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

خیریه

کانون خیریه پناه عصر با فرارسیدن عید نوروز و با شناسایی دانشجویان کم برخوردار دانشگاه، به تهیه و توزیع ۲۵ بسته غذایی پرداخت.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، کانون خیریه پناه عصر با فرارسیدن عید نوروز و با شناسایی دانشجویان کم برخوردار دانشگاه؛ به تهیه و توزیع ۲۵ بسته غذایی پرداخت.

تهیه ۲۵ بسته غذایی  با ارزش ۱۰۰ میلیون ریال 

مریم فکری حصاری دبیر کانون خیریه پناه عصر در گفتگو با خبرنگار سرویس صنفی رفاهی گفت: با توجه به پیگیری‌های به عمل آمده توانستیم ۲۵ بسته غذایی را با ارزش واقعی ۱۰۰ میلیون ریال تهیه کنیم و  در اختیار دانشجویان کم برخوردار دانشگاه قرار دهیم.  

غربالگری نهایی دانشجویان کم برخوردار بیش از دو هفته به طول انجامید 

وی تصریح کرد: فرایند شناسایی دانشجویان با هماهنگی نهاد های مربوطه در دانشگاه بیش از دو هفته به طول انجامید تا غربالگری نهایی انجام گردد و تمامی بسته ها قبل از نوروز ۱۴۰۰ بصورت حضوری یا با پست به هریک از افراد شناسایی شده تحویل داده شد.

واریز نخستین مرحله کمک‌های دانشگاهیان علوم پزشکی تربت حیدریه به حساب کانون دانشجویی خیریه 

فکری با اشاره به واریز نخستین مرحله ی کمک‌های کارکنان گفت: یکی از فعالیت‌هایی که در اواخر سال قبل انجام شد تهیه فرم هایی بود که به واسطه ی آن ها مبلغی مشخص به صورت ماهانه از حقوق کارکنان کسر و به حساب کانون خیریه دانشجویی واریز می‌شود تا در راستای پیشبرد اهداف این نهاد دانشجویی هزینه گردد که نخستین مرحله این واریزی در اسفندماه با اعتباری به ارزش ۲۰ میلیون ریال صورت پذیرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.