چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷

با حکم رئیس دانشگاه؛

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم منصوب شد

آب آب زاده

با ابلاغ دکتر محمد رضا قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر شیما آب‌آب‌زاده معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، دکتر محمدرضا قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، طی حکمی دکتر شیما آب آب زاده را به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه منصوب کرد.

در متن انتصاب معاونت جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، ضمن تشکر از تلاش‌های فراوان دکتر سمیرا حاجی صادقی در طی تصدی در این مسئولیت آمده است:

نظر به شایستگی و تجارب ارزشمند سرکار عالی، به موجب این ابلاغ به‌عنوان سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه منصوب می‌گردید.برنامه ریزی و تلاش بی‌شائبه و بهره گیری از تجربیات اساتید و کارکنان، رشد و توسعه جدی و همه جانبه آن معاونت در چارچوب وظایف محوله و در راستای ارتقاء کیفیت برنامه مصوب، ایجاد بستر مناسب برای مشارکت اساتید و دانشجویان و موارد ذیل از اهم انتظارات دانشگاه است:

- ساماندهی و سوق دادن فعالیت‌های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در جهت تحقق سند چشم انداز، سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی در حوزه آموزش عالی سلامت و برنامه ششم توسعه.

-ایجاد جو شاداب آکادمیک همراه با مراعات ارزش‌های اخلاق اسلامی و مسؤولیت پذیری در بین دانشجویان و کارکنان دانشگاه.

- فراهم کردن زمینه شناسایی و پرورش استعدادها و خلاقیت دانشجویان و همکاران جوان و مشارکت ایشان در عرصه برنامه‌ریزی و مدیریت حوزه دانشجویی و فرهنگی همراه با بهره مندی از تجارب ارزشمند پیشکسوتان.

- هم افزایی با حوزه‌های آکادمیک و خدمات سلامت دانشگاه برای ارتقاء سلامت دانشجویان در ابعاد جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی.

-همکاری و هم افزایی با حوزه آموزش دانشگاه در ارائه برنامه مشخص و فراگیر برای کمک به رشد شخصیت اجتماعی، بلوغ فکری و تکامل اخلاق حرفه ای دانشجویان.

-تقویت و تعامل منصفانه و توام با تکریم با تمام گروه های ذینفع در خدمات و فعالیتهای دانشجویی وفرهنگی.

-ارائه برنامه مشخص برای یافتن و مصرف بهینه منابع مالی حوزه دانشجویی و فرهنگی.

-نظارت دقیق بر اجرای مقررات انضباطی در دانشگاه.

-تعامل مناسب با نهادهای فرهنگی مرتبط از جمله مقام معظم رهبری در دانشگاه در جهت رشد و تعالی ارزشهای فرهنگی و اسلامی دانشجویان.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف خطیر محوله با رعایت اصول قانون مداری و اعتدال گرایی موفق و موید باشید.

دکتر محمدرضا قدیر/رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.