پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۲

تغییر برنامه آموزشی دانشجویان کارآموز دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، با اوج گرفتن ویروس کرونا در این شهر

تغییر برنامه آموزشی دانشجویان کارآموز دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، با اوج گرفتن ویروس کرونا در این شهر

ضمن اعلام وضعیت قرمز در شهر زاهدان، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تغییر برنامه آموزشی برخی دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش مفدا_زاهدان، دکتر سید محمد نصیرالدین طباطبایی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تغییر روند آموزش دانشجویان کارآموز این دانشگاه با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا در شهر زاهدان و اعلام وضعیت قرمز این شهر خبر داد.
به گفته دکتر طباطبایی به منظور حفظ سلامت دانشجویان و افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهر زاهدان، به کلیه مدیران و معاونین آموزشی دانشکده ها ابلاغ شده است؛ از فراخوان دانشجویان کارآموز به جز دانشجویان ترم ۷ و ۸ مقاطع کارشناسی در این دانشگاه خودداری نمایند.

همچنین دکتر طباطبایی در ادامه ضمن اشاره به دانشجویان کار آموز پزشکی و دندان پزشکی نیز افزود: در گروه پزشکی تنها دانشجویان استاژر حاضر، اینترن و دستیاران پزشکی و در گروه دندان پزشکی نیز، دانشجویان سال آخر و دستیاران  بر حسب زمان بندی آموزش دانشکده خود اجازه حضور در بخش های مختلف بیمارستانی را خواهند داشت.

معاون آموزشی دانشگاه در ادامه اذعان داشت: آموزش سایر دانشجویان نیز بر طبق نظر اساتید، در بستر فضای مجازی تداوم خواهد یافت و در صورت لزوم پس از برقراری شرایط مساعد در شهر زاهدان، دانشجویان فراخوان و دروس کارآموزی آنان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.