پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰

در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز؛

انتخابات شورای صنفی دانشجویان برگزار می‌شود

رحیم کعبی نسب معاون مدیریت دانشجویی اهواز

کعبی معاون مدیریت دانشجویی از برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خبر داد.

به گزارش مفدا اهواز؛ مهندس رحیم کعبی معاون مدیر امور دانشجویی از برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خبرداد و گفت: جلسه های فنی، کارشناسی و هماهنگی های مربوط  به برگزاری انتخابات مذکور در سه حوزه انتخابیه دانشکده ها و 4 واحد اقماری تابعه، خوابگاه های دانشجویی، دستیاران و دانشجویان PH.D  طبق بخشنامه و آیین نامه ابلاغی معاونت فرهنگی، دانشجویی وزارت متبوع در حال پیگیری و برنامه ریزی است.

وی گفت ابلاغ مسؤولیت اعضا کمیته نظارت بر انتخابات توسط ریاست دانشگاه به عنوان رئیس کمیته نظارت و ابلاغ مسئولیت اعضا کمیته اجرایی انتخابات توسط معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه به عنوان رئیس کمیته صادر و ابلاغ گردید.

معاون مدیر امور دانشجویی عنوان کرد جدول زمان بندی پیشنهادی انتخابات الکترونیکی شورای صنفی دانشجویان، برنامه ریزی و آماده گردید و قرار است در جلسه مشترک فی مابین کمیته های نظارت و اجرایی، مطرح و درخصوص آن تصمیم گیری شود.

کعبی در ادامه گفت: پیگیری و هماهنگی های لازم با مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه جهت طراحی و تحویل سامانه مربوط به انتخابات الکترونیکی مورد نظر انجام شده و انتظار می رود بمنظور انجام مقدمات کار و اخذ کاندیداتوری از متقاضیان عضویت در شورای صنفی طبق مذاکرات و تفاهم صورت گرفته، سامانه مذکور توسط مدیریتIT دانشگاه در موعد مقرر تحویل واحد IT معاونت فرهنگی و دانشجویی گردد.

وی تصریح کرد: برنامه ریزی و هماهنگی لازم جهت تشکیل جلسه مشترک کمیته های نظارت و اجرایی انتخابات مذکور قرار است بزودی به منظور تصمیم گیری و اعلام نظر درخصوص محتوا و فرآیندهای مورد نظر برگزار گردد.

شایان ذکر است سایر اطلاعات مورد نیاز دانشجویان جهت مشارکت در انتخابات مذکور به عنوان کاندید و یا رای دهنده پس از تشکیل جلسه نظارت و تصمیم گیری های لازم، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.