یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶

کارگاه کشوری "احیای قلبی ریوی تخصصی نوزادان و مادران باردار" در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار می گردد

کارگاه کشوری احیا

کارگاه کشوری احیای قلبی ریوی تخصصی نوزادان و مادران باردار، به همت انجمن علمی-دانشجویی مامایی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مدت سه روز از تاریخ ۲۹ فروردین ماه، به صورت مجازی و در بستر اسکای روم برگزار می گردد. ‌

به گزارش مفدا تربت حیدریه، کارگاه کشوری احیای قلبی ریوی تخصصی نوزادان و مادران باردار، به همت انجمن علمی-دانشجویی مامایی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مدت سه روز از تاریخ ۲۹ فروردین ماه، به صورت مجازی و در بستر اسکای روم برگزار می گردد. ‌

فاطمه دهنوخلجی؛ دبیر انجمن علمی-دانشجوی مامایی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، با اعلام این خبر گفت: کارگاه  احیای قلبی ریوی تخصصی نوزادان و مادران باردار، در سه روز متوالی از  فروردین ماه۲۹ ساعات ۱۷ الی ۱۹، به صورت مجازی و در پلتفرم اسکای روم، به  آدرس https://www.skyroom.online/ch/vcthums/farhangi با ترتیب با تدریس اعظم مومنی زاده کارشناس ارشد مراقبت های ویژه نوزادان و عادله رحمانیان کارشناس ارشد مشاوره مامایی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، برای تمام دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می شود.

وی در پایان گفت: انجمن علمی دانشجویی مامایی در نظر دارد، با اتمام کارگاه و بعد از چهار روز فرصت مطالعه، آزمونی برگزار کند و برای افرادی که در سه جلسه شرکت داشته اند و حداقل نمره را در آزمون کسب کرده اند، گواهی معتبری از سمت دانشگاه صادر کند.

گفتنی است هزینه کارگاه برای فعالان انجمن های علمی دانشجویی با تایید دبیر انجمن مربوطه ۵۰ هزار ریال  و برای سایر دانشجویان ۱۵۰ هزار ریال می باشد.

لینک ثبت نام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.