دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۳

در نشست هم اندیشی مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی تاکید شد؛

حضور حداکثری شرکت کنندگان دربیست و ششمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت به میزبانی استان قم

قم

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: با توجه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم در بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت امیدواریم بتوانیم حضور حداکثری خانواده سلامت را دراین جشنواره بزرگ رقم بزنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، هفتادمین نشست هم اندیشی مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی صبح امروز با حضور دکتر شیما آب آب زاده معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در دفتر این معاونت برگزار شد.
در ابتدای این نشست مدیران با معرفی حوزه های فعالیت زیر مجموعه خود خط مشی های سال جدید را عنوان کردند.
در ادامه مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به در پیش رو بودن هفته خوابگاه ها عنوان کرد: هفته خوابگاه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و هر ساله با آغاز این هفته برنامه های خاصی برای دانشجویان در نظر گرفته می شد اما با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر استان این مراسم بصورت مجازی دنبال می شود.
 ثقفی ادامه داد: البته در صورت تغییر وضعیت کرونا با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی این هفته بصورت حضوری نیز می تواند برگزار شود.
همچنین محمودیان مدیر فرهنگی دانشگاه با توجه به پیش رو بودن ماه میهمانی خدا گفت: در این ماه برنامه های فرهنگی خاصی را برای دانشجویان در نظر گرفته ایم که بزودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

در پایان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر حضور حداکثری شرکت کنندگان بومی در بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت و درمان که به میزبانی این دانشگاه برگزار خواهد شد عنوان کرد: یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی وزارت بهداشت جشنوراه قرآن و عترت است که امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار خواهد شد و انتظار می رود با تبلیغ شایسته زمینه حضور حداکثری جامعه سلامت استان را فراهم کنیم.
 آب آب زاده ادامه داد: با هدف فراهم کردن بستر حضور و مشارکت حداکثری دانشجویان در فعالیت های علمی، فرهنگی، هنری، ادبی و ورزشی امیدواریم در سال جدید زیر ساخت های آماده سازی یک باشگاه علمی فرهنگی ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم را فراهم سازیم.
انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.