یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸

آیین تودیع و معارفه مدیر فرهنگی وفوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار شد

تودیع

در این جلسه، ضمن تقدیر از زحمات و خدمات دکتر جواد قدوسی نژاد، مدیر سابق فرهنگی و فوق برنامه ، دکتر حسن زرقانی به عنوان مدیر جدید معرفی شد.

به گزارش مفدا بیرجند، دکتر عباس جوادی در این جلسه، ضمن عرض خیرمقدم و قدردانی، از زحمات و تلاش های دکتر جواد قدوسی نژاد در مدت تصدی مدیریت فرهنگی گفت: ایشان فردی فعال، پیگیر و توانمند در پیشبرد امور فرهنگی بود و توانایی خاص و استعدادهای ویژه شان نقش مؤثری در برقراری ارتباط و تعامل با دانشجو داشته است.

دکتر جوادی همچنین با تشکر از قبول مسئولیت دکتر حسن زرقانی عضو هیات علمی دانشکده پیراپزشکی  دانشگاه گفت: ایشان نیز انسانی توانمند، دغدغه مند و با پتانسیل علمی بالا هستند که امیدواریم در این مسئولیت نیز موفق باشند.

درادامه دکتر جواد قدوسی نژاد مدیر سابق فرهنگی  ضمن تشکر از معاون فرهنگی ودانشجویی گفت : خوشحال هستم که دکتر حسن زرقانی  بعنوان مدیر فرهنگی انتخاب شدند ایشان فردی دلسوز و صاحب نظر هستند و امیدوارم در این مسئولیت نیز  موفق باشند.

دکتر قدوسی نژاد در پایان، از دوران تصدی خود بعنوان یک دوره ارزشمند یاد نمود و برای مجموعه مدیریت فرهنگی آرزوی توفیق کرد.

دکتر حسن زرقانی سرپرست مدیریت امور فرهنگی وفوق برنامه نیز در این جلسه گفت:  از خداوند بزرگ می‌خواهم که در این مسئولیت جدید ما را موفق و سربلند کند و امیدوارم که تمام مجموعه‌های مختلف دانشگاه با همکاری و همیاری خود با معاونت فرهنگی ما را در اجرای برنامه‌های موثر و موفق همراهی نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.