دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲

طرح تفکیک زباله تر و خشک در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اجرا می شود

طرح تفکیک زباله

به مناسبت ماه مبارک رمضان انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با همکاری انجمن علمی مامایی طرح تفکیک زباله تر و خشک را در جهت حفظ محیط زیست و ارتقاء فرهنگ تفکیک زباله در شهرستان جیرفت برگزار می کند.

به گزارش مفدا جیرفت ، زهرا سادات سید موسوی عضو شورای مرکزی انجمن علمی مامایی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در خصوص نحوه اجرای این طرح گفت: چه خوب است که در این ماه برای حال خوب معنوی و جسمی خودمان نکاتی را رعایت کنیم و از مواردی پرهیز کنیم ، مراقب محیط زیست باشیم و یاد بگیریم از آن حفاظت کنیم.

وی افزود: انجمن اسلامی دانشجویان با همکاری انجمن علمی مامایی با تفکیک زباله تر و خشک در جهت حفظ محیط زیست و ارتقای فرهنگ تفکیک زباله در شهرستان جیرفت و خوابگاههای دانشجویی گامی مثبت و هدفمند برداشته است. این طرح با اهداف ارتقاء فرهنگ تفکیک زباله تر و خشک ، آموزش تفکیک زباله ، جمع آموری زباله خشک و تحویل زباله خشک به موسسات خیریه و متصدیان این امر در حال اجرا است.

وی بیان داشت: علاقمندان به شرکت در این طرح می توانند از طریق لینک https://formaloo.com/w۲cs1  ویا از طریق  wa.me/۹۰۵۴۲۷۸۸۷۴ به این طرح بپیوندند. امید است اجرای این طرح گام کوچکی برای رسیدن به اهداف بزرگتری در جهت حفظ محیط زیست باشد.

عضو شورای مرکزی انجمن علمی مامایی، در پایان با تأکید بر ضررورت تفکیک زباله های خشک و تر و کاهش آلودگی و افزایش پاکیزگی محیط زیست گفت: دانشجویان ساکن خوابگاه های کوثر و شاهد می توانند در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با رعایت اصول بهداشتی و تفکیک زباله های همچون کاغذ ، شیشه، زباله های مایع از جامد و...ضمن افزایش سطح ایمنی و بهداشت محیط  زباله های خشک و تر را در سطل های زیباله  که در خوابگاهها مشخص شده قرار دهند و این امر می تواند کمک بسیار موثری در حفظ محیط زیست به شمار رود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.