چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲

در دومین جلسه کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مصوب شد؛

تسویه حساب الکترونیکی شورای انضباطی دانشجویان و بازنگری چارت تشکیلاتی معاونت دانشجویی فرهنگی از مصوبات دومین کارگروه مشورتی

دومین جلسه کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

در دومین جلسه کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مصوب شد تسویه حساب دانشجویان با شورای انضباطی به صورت الکترونیکی انجام شود.

به گزارش مفدا مشهد، دومین جلسه کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی روز سه شنبه ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ در سالن جلسات معاونت فرهنگی دانشجویی با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

در این جلسه که به منظور بررسی و ارزیابی پیشنهادهای ارائه شده انعکاس اهم مسائل فرهنگی و دانشجویی توسط اعضای دانشجویی و ارائه پیشنهادهای کاربردی بررسی نظرات پیشنهادی مدیران حوزه در خصوص پیش نویس برنامه رعد و ارائه چارت تشکیلاتی پیشنهادی حوزه معاونت جهت انعکاس به وزارت تشکیل شده بود، دکتر فاطمه محرری معاون دانشجویی فرهنگی و رئیس کارگروه مشورتی امور فرهنگی دانشجویی دانشگاه ضمن خیر مقدم و تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات برای اعضای حاضر در جلسه طی سخنانی به لزوم برگزاری این جلسات به صورت هر دو ماه یکبار اشاره کرد و گفت: به دنبال اجرای مصوبات نشست قبلی فرم های جهت ارائه پیشنهاد تهیه و جهت اساتید ،کارکنان و دانشجویان اطلاع رسانی انجام شد که به دنبال آن پیشنهاداتی به کارگروه ارسال گردید که در این جلسه به بررسی و ارزیابی پیشنهادهای واصله خواهیم پرداخت.

نخستین پیشنهادی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت در خصوص تسویه حساب الکترونیکی دانشجویان  و دومین پیشنهاد در خصوص راه اندازی سامانه کار دانشجویی بود که در خصوص پیشنهاد اول درحال حاضر دانشجویان برای امضای برگه به صورت حضوری مراجعه می‌کنند و پیشنهاد شده امضای برگه، از طریق مجازی و سامانه انجام شود و مزایای این طرح صرفه‌جویی در وقت، افزایش سرعت انجام کار، ثبت اقدامات در سامانه و با توجه به شرایط کرونا جلوگیری از آسیبهای ایجاد شونده می باشد.

که پیشنهادها پس از بررسی مورد تایید اولیه قرار گرفت و راهکار های مورد نظر بررسی شد و جهت ارزیابی شرایط و نحوه اجرا  به واحد فناوری اطلاعات حوزه سپرده شد .در ادامه تعدادی از نمایندگان دانشجویان که در نشست حضور داشتند به ارائه خلاصه ای از فعالیت های انجام شده پرداخته و نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

که پیشنهادات ارائه شده توسط اعضاء مورد بررسی قرار گرفت و در پایان مقرر شد جهت دانشجویان، کارگاه‌های ویژه با عناوین تفکر خلاق و نقاد، مهارت های حل مسئله، مهارت های زندگی، آسیب های اجتماعی و اخلاقی برگزار شود.

همچنین در این جلسه مدیران حاضر در نشست در خصوص چارت پیشنهادی وشاخص های رتبه بندی جامع دانشگاه نظراتی را بیان نمودند که چارت جهت ارسال به وزارتخانه آماده شد.

خبرنگار: لیلا حاجی زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.