چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱

فرهنگی؛

برگزاری طرح جمع آوری و تهیه لباس توسط کانون خیریه مهرآیین دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

در طرح جمع آوری و تهیه لباس برای کودکان و مردم محروم روستای "برآفتاب"در آستانه ماه مبارک رمضان ، با کمک های خداپسندانه تیم خیریه مهرآیین دانشگاه علوم پزشکی دزفول،لبخند شادی بر لب مردم و کودکان این روستا نقش بست.

به گزارش مفدا دزفول،طرح جمع آوری و تهیه لباس توسط کانون خیریه مهرآیین دانشگاه علوم پزشکی دزفول برای کودکان و مردم محروم روستای "برآفتاب" با سرانجام نیک تهیه و توزیع شد.  

در طرح جمع آوری و تهیه لباس برای کودکان و مردم محروم روستای"برآفتاب"در آستانه ماه مبارک رمضان ، با کمک های خداپسندانه تیم خیریه مهرآیین لبخند شادی بر لب مردم و کودکان این روستا نقش بست و بیش از ۱۵۰ دست لباس تهیه و بسته بندی و به دست این عزیزان رسید.

این طرح در تاریخ ۱۰ فروردین ماه آغاز شد و تا ۱۸ فروردین ماه بیش از ۱۵۰ دست لباس دخترانه، پسرانه، سیسمونی و حتی بزرگسال تهیه شد و در بیست و سوم فروردین ماه با رعایت پرتکل های بهداشتی ، بسته بندی و آماده ارسال شد و در آستانه ماه مبارک رمضان ، لباس ها بین مردم روستا توزیع شد.

با تشکر فراوان از پرسنل محترم دانشگاه علوم پزشکی دزفول، اقای موسی زاده، مدیر امور فرهنگی دانشجویی ،خانم روضه سرا و اقای حسین پور،  کارشناسان امور فرهنگی که دراین طرح خداپسندانه جهت تهیه و توزیع البسه ها و هدایا همکاری ها و تلاش های بسیار داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.