چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴

در روزگار کرونا

کار پزشکان وپرستاران وجامعه درمان جهاد فی سبیل الله است .

هفته سلامت

یکم تا هفتم اردیبهشت ماه هفته سلامت با شعار همراهی با مدافعان سلامت برای ساخت جهانی عادلانه تر و سالم تر

به گزارش مفدا سیرجان ،با آغاز هفته سلامت و با شعار "همراهی با مدافعان سلامت برای ساخت جهانی عادلانه تر و سالمتر "دکتر محمدی رئیس دانشکده علوم پزشکی  و خدمات بهداشتی در مانی سیرجان در پیامی از کادر در مان وهمه ی مردم سیرجان در جهت همکاری صمیمانه در مقابله با ویروس کرونا تشکر وقدر دانی کرد .

ایشان در این پیام گفت:

سلامت یکی از مهم ترین مولفه های زندگی انسانی و بنیان توسعه پایدار در هر کشوری است.
مشارکت و مسئولیت پذیری همه افراد در تامین سلامت موجب ارتقاء آگاهی ها و سواد سلامت، بهبود کیفیت زندگی و بالندگی جامعه می گردد.
گرچه متاسفانه شیوع بیماری کرونا آسیب های بسیار زیادی برای ملت عزیزمان ایجاد کرد، اما درک عمیق و ارتباط زیبایی بین مردم و مدافعان سلامت را نیز به وجود آورد.

اینجانب بر خود لازم میدانم در طلیعه هفته سلامت از مردم عزیز سیرجان به خاطر این همراهی ها و همدلی ها تشکر نموده و امیدوارم که همچنان تا فائق آمدن بر این بیماری ادامه داشته باش
از خدمات ارزشمند، تلاش های شبانه روزی و از خودگذشتگی مدافعان سلامت و همه پرسنل دانشکده علوم پزشکی، تمامی نیروهای بهداشت و درمان، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان و نیز از اعضای محترم ستاد مدیریت کرونای شهرستان و ادارات، نهادها و شرکت هایی که ما را در این برهه از زمان یاری نمودند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

همچنین با تاکید بر مقوله مهم سواد سلامت در جامعه که لازم است بیش از این مورد توجه قرار گیرد و لزوم افزایش آگاهی های سلامت، از نشریات و رسانه های شهرستان که یاریگرمان در اطلاع رسانی‌ها و آگاهی بخشی بوده اند، صمیمانه تشکر کنم.