یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸

کارگاه مجازی " استراتژی های حرفه‌ای اندازه گیری صدا در صنعت" در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد

کارگاه انجمن علمی بهداشت

به همت انجمن علمی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار، کارگاه مجازی " استراتژی های حرفه‌ای اندازه گیری صدا در صنعت" در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین، کارگاه "استراتژی های حرفه‌ای اندازه گیری صدا در صنعت" با هدف آشنایی و کسب مهارت های لازم در اندازه گیری صدا در صنعت، سه شنبه ۳۱ فروردین برگزار گردید.

این کارگاه تخصصی با حضور ۵۵ نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان سراسر کشور و با تدریس سعید احمدی، عضو هیئت علمی گروه بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

آشنایی با استراتژی های اندازه گیری صدای مبتنی بر وظیفه، شغل، کل شیفت کاری، تفاوت ها و تشابه های بین استراتژی های اندازه گیری، حل مثال های کاربردی از  محیط های کاری با صداهای مختلف، ارزیابی میزان مواجهه با صدا در مواجهه های غیرمعمول، تعیین میزان مواجهه باصدا در حین استفاده از وسایل حفاظت فردی، آشنایی و تعیین شاخص های مورد استفاده در اندازه گیری باتوجه به نوع صدا و نوع اثر ارزیابی شده، چگونگی تعیین طول مدت زمان موردنیاز و مکان مورد نظر برای اندازه گیری، ویژگی ها و استاندارد های مورد نیاز برای دستگاه های اندازه گیری صدا، تاثیر شرایط محیطی بر روی کارایی صداسنج ها و روش های صحیح آنها و بررسی محتویات مورد نیاز در یک گزارش اندازه گیری صدا از مهم ترین سرفصل های عنوان شده در این کارگاه بود.

شایان ذکر است؛ برای شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی گواهی دوره آموزشی از سوی انجمن علمی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار صادر گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.