یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶

مهلت ثبت نام داوطلبان عضویت در شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تمدید شد

بوشهر/ثبت‌نام انتخابات شورای صنفی تمدید شد

کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی طی اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای صنفی دانشجویان به مدت پنج روز خبر داد.

به گزارش مفدا بوشهر، بر اساس اعلام کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشجویان ۱۴۰۰، تعداد متقاضیان کاندیداتوری در هر واحد دانشگاهی به شرح زیر است:

_ دانشکده پزشکی ۱۳ نفر

_ دندانپزشکی ۱ نفر

_ بهداشت و تغذیه ۵  نفر

_‌  پرستاری مامایی ۳ نفر

_ پیراپزشکی ۶ نفر

بنابراین با توجه به حد نصاب نرسیدن تعداد متقاضیان در دانشکده های پیراپزشکی  نام‌نویسی برای کاندیداتوری انتخابات برای تمامی دانشکده ها، تا ۹ اردیبهشت‌ماه  به مدت ۵ روز تمدید می شود.

همچنین با توجه به حد نصاب نرسیدن تعداد متقاضیان در واحدهای خوابگاهی و تصمیم نایب رییس کمیته نظارت بر انتخابات، انتخابات خوابگاه‌های دانشجویی تا زمان بازگشایی خوابگاه‌ها به تعویق می‌افتد.

گفتنی است؛ این نهاد دانشجویی به منظور مشارکت دانشجویان در تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برای امور صنفی، رفاهی و آموزشی دانشجویان  خارج از جناح‌بندی‌های سیاسی و توسط خودِ بدنه دانشجویی با هدف تحقق‌بخشی به مطالبات دانشجویان شکل گرفته و مهم‌ترین ویژگی آن اِعمال خواست و نظر دانشجویان بر نحوه‌ی مدیریت دانشگاه بوده است.

 شایسته است که دانشجویان گرامی برای استفاده از ظرفیت‌های این نهاد دانشجویی در راستای داشتن دانشگاهی مطلوب همراهی حداکثری داشته باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.