دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۱

توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران؛

وبینارهای بهداشت روان ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود

وبینار

رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از برگزاری وبینارهای بهداشت روان توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران خبر داد و افزود: این وبینارهای آموزشی مجازی و ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور بوده و به صورت رایگان برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا سبزوار، مطهره ملکوتی‌فر رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه گفت: بیش از یکسال است که همه فعالیت‌ها و رفتارهای ما زیر سایه‌ی همه‌گیری بیماری کووید ۱۹ تغییرات اساسی پیدا کرده است و یکی از آن تغییرات شیوه آموزش است که از آموزش حضوری به آموزش در بسترهای مجازی تبدیل شده است.

وی افزود: گرچه برخی مواقع این تغییر تهدید به شمار می‌آید اما در دل خود پر از فرصت‌های تازه و بدیع است که از آن جمله می‌توان به امکان دسترسی همه بصورت یکسان از آموزش‌هایی که در سراسر کشور برگزار می‌شود اشاره کرد.

رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه ادامه داد: از همین رو مرکز مشاوره دانشگاه تهران در یک اقدام بسیار خوب از ابتدای شیوع همه‌گیری اقدام به برگزاری وبینارهای بهداشت روان کرده که همه روز از ساعت ۱۶ الی ۱۸ با موضوعات متنوع در حیطه سلامت روان برگزار می‌شود.

ملکوتی‌فر خاطرنشان کرد: این وبینارها رایگان و ویژه کل دانشجویان دانشگاه‌های کشور است و دانشجویان عزیز می‌توانند همه روزه ساعت ۱۶ از طریق لینک مستقیم  https://www.skyroom.online/ch/moshavereh۹۹/mental-health و گزینه‌ی مهمان در وبینارها شرکت نمایند.

وی در پایان افزود: وبینارهایی که تاکنون برگزار شده را نیز می‌توانید در کانال تلگرامی "آرشیو وبینارهای بهداشت روان" به آدرس t.me/counseling_webinars دنبال کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.