شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹

برندگان مسابقه‌ علمی «علم و عمل» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام شد

اطلاعیه برگزاری مسابقه «علم و عمل» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

از سوی دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی بهداشت محیط مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، برندگان مسابقه‌ علمی «علم و عمل» اعلام شد.

به گزارش مفدا – گناباد، جواد عرب نژاد دبیر انجمن علمی - دانشجویی مهندسی بهداشت محیط مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه با بیان اینکه این مسابقه به مناسبت هفته سلامت و ویژه تمامی دانشجویان دانشگاه برگزار شده است، اظهار کرد: هدف از برگزاری این مسابقه، سنجش دانشجویان در مباحث عملی و آزمایشگاهی بوده که این آزمایشات، بخش مهمی از حیطه کاری بهداشت محیط را تشکیل می‌دهند.

وی با اشاره به نقش مهم مباحث عملی در رشته مهندسی بهداشت محیط، تصریح کرد: برای دستیابی به هدف کنترل مواد غذایی و نمونه برداری از مواد غذایی مشکوک و ارسال آن به آزمایشگاه و معدوم نمودن مواد غذایی فاسد، بر اساس دستورالعمل های مربوطه که از مهم‌ترین اجزا سلامت اجتماع و محیط است، ارتقاء و پایش سطح علمی دانشجویان در این زمینه می‌تواند به عنوان ضرورت و اولویت در فعالیت‌های انجمن علمی دانشجویی قرار گیرد.

 دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی بهداشت محیط مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان اینکه در منبع این مسابقه به موضوعات BOD, COD , ازت کجلدال و...  پرداخته شده است، افزود: این مسابقه از روز دوشنبه ششم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ شروع شده و تا روز جمعه دهم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ ادامه داشته است.

عرب نژاد اذعان کرد: تعداد ۳۰ نفر از دانشجویان در این مسابقه شرکت نمودند و تعداد ۱۳ نفر از آنها به تمامی سؤالات پاسخ درست دادند که در پایان «سمانه امینی» دانشجوی رشته مهندسی بهداشت محیط و «فاطمه محرابی» دانشجوی رشته مهندسی بهداشت محیط به قید قرعه انتخاب که جایزه نفیسی از سوی امور فرهنگی دانشگاه تقدیم آنها خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.