یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۹

۱۲ اردیبهشت ماه؛ روز معلم و استاد گرامی باد

روز معلم

معاون فرهنگی و اموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در پیامی فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت روز معلم و استاد را گرامیداشت.

به گزارش مفدا شهرکرد، دکتر شهرام طهماسبیان در این پیام اظهار داشت: معلمی؛ مشق عشق و شیدایی و معلم عاشق شورانگیزی است که با سرپنجه سحر گون خود، تاریکی خواب نادانی را به بیداری دانش مداری بدل می‌کند و این همان رسالت پیامبران و معصومین ،در طول تاریخ بوده است.

وی افزود: سالگرد شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم، همه‌ساله میثاق بزرگداشت این سروهای بلند همیشه سبز و اسوه های ماندگار انسانیت است و اینجانب  این روز و هفته را به همه اساتید گرانقدر دانشگاه، تبریک می گویم.

معاون فرهنگی واموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: آنان که جدای از سعی در سمت آموزاندن و پرورش دادن ، در وادی پژوهش و کاوش، برای یافتن راه ها و افق های جدید بهزیستن، به خود سختی روا می‌دارند و بسیاری از آنان در کنار این دو مهم، بار سنگین درمان و نگهداشت سلامت انسان ها را در عرصه های مختلف پزشکی بر دوش می کشند و نه تنها در قامت یک استاد فرهیخته می کوشند ،بلکه نقش یک پزشک حاذق ، یک داروساز خبره، یک پرستار دلسوز و....یا یک مصلح و معتمد اجتماعی را نیز ایفا کرده و از بهترین ها و خدمتگزارترین افراد جامعه خود هستند.

 وی در پایان؛ با سپاس از همه بزرگ منشی و زحمات اساتید محترم ،در ارتقا و شکوفایی دانشگاه ، بار دیگر این روز را به یکایک اعضای هیئت علمی و خانواده های محترمشان تبریک گفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.