یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹

پیام رییس دانشکده علوم پزشکی گراش، بمناسبت گرامیداشت «روز معلم و استاد»

گراش

دکتر احمد عبدالهی رییس دانشکده علوم پزشکی گراش، در پیامی بمناسبت گرامیداشت «روز معلم و استاد» از تلاش های ارزشمند اساتید و مربیان قدردانی کرد.

به گزارش مفداگراش، دکتر احمد عبدالهی رییس دانشکده علوم پزشکی گراش، در پیامی بمناسبت گرامیداشت «روز معلم و استاد» از تلاش های ارزشمند اساتید و مربیان قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«معلم و استاد» واژه ای است که  همواره در  ادیان الهی  مقدس شمرده شده  و این تقدس زمانی تجلی واقعی خواهد یافت که استاد، علاوه بر تدریس ، اخلاق و تزکیه نیز که مقدم بر تعلیم است اول برای خود و سپس برای متعلمین در کار خود لحاظ کند.

دنیای کنونی و در عصر حاضرکه فقط پیشرفت های علمی برجسته می شود، نیازمند اعتلای اخلاق انسانی نیز هست که متاسفانه در برخی جوامع کمرنگ است و این وظیفه اساتید را دو صد چندان می کند که به مقوله اخلاق نیز اهتمام بیش از پیش نمایند، تا دانش آموز، دانشجو و انسانهایی تربیت شوند که در جامعه آینده، دنیایی را بسازند که مزین به «علم و اخلاق» توأمان باشد.
 

اینجانب ضمن گرامیداشت «روز معلم و استاد»، از تلاش های ارزشمند معلمان و اساتید، بویژه اساتید و مربیان دانشکده علوم پزشکی گراش قدردانی نموده و عزت و سربلندی این عزیزان را از خداوند علیم و حلیم و حکیم خواستارم.


دکتر احمد عبدالهی
رییس دانشکده علوم پزشکی گراش

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.