یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد :

آموزش و پرورش، تعطیلی نمی‌شناسد

دکتر مجتبی کیان مهر معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

دکتر کیان مهر معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پیامی به مناسبت فرارسیدن دوازدهم اردیبهشت ماه، روز معلم، مطرح کرد: بحث آموزش و پرورش است که تعطیلی نمی‌شناسد و هر جا که آموزش و پرورش برقرار است، آرامش روانی جامعه هم بر دوام است.

به گزارش مفدا – گناباد، متن این پیام به شرح زیر است:

به احترامت بر می خیزم ای معلم عزیز

در این ایام بیماری مرموز کرونا، وجود چند گروه بیش از پیش درک شد. در خاکریز اول بهداشت و درمان، مدافعان بی سنگر عرصه سلامت، که غیرت را اعتباری ویژه بخشیدند و در خاکریزهای بعدی، بحث آموزش و پرورش است که تعطیلی نمی‌شناسد و هر جا که آموزش و پرورش برقرار است، آرامش روانی جامعه هم بر دوام است.

و این معلمان و اساتید فداکار و شریف هستند که آموزش را بر بستری متفاوت و در گستره ای وسیع، صبورانه انجام می دهند. معلمانی که با وجود دغدغه های مختلف و گذاشتن وقتی بیش از پیش، دانش آموزان و دانشجویان را در کلاس های مجازی و حضوری آموزش داده و این چراغ را با جان، روشن نگاه داشته اند.

درود بفرستیم به همه معلمانی که با آموزش و پرورش صحیح و به موقع، بذر علم و دانش، پاکی و انسانیت و جوانمردی را در دل و جان فرزندان می کارند.

۱۲ اردیبهشت روز معلم و استاد را به اعضای محترم هیات علمی و سایر همکاران عزیز مدرس دانشگاه، صمیمانه تبریک می گویم و از خداوند متعال برای ایشان آرزوی زندگی سرشار از موفقیت، شادی و سلامتی دارم.

دکتر مجتبی کیان مهر

معاون آموزشی دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.