یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی وبه مناسبت روز کارگر؛

ازنیروهای خدماتی کارگر و تاسیساتی ونقلیه در معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تقدیر شد

کارگر

به مناسبت فرارسیدن یازدهم اردیبهشت ماه و گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر، آیین تکریم و قدردانی از زحمات کارکنان بخش های مختلف خدماتی وتاسیساتی ونقلیه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، دکتر "مهدی قربانیان" در این آیین با اشاره به فرمایشات گوهر بار مقام معظم رهبری درباره کارگران زحمتکش که فرمودند: ارزش کارگر آنقدر والاست که پیغمبر دست او را بوسید.تاکید کرد: اهمیت خدماتی که نیروهای شاغل در این معاونت ارایه می‌دهندبرکسی پوشیده نیست و افزود: خدماتی که شما عزیزان ارایه می‌دهید بسیار ارزشمند است و زحمت و سختی کار شما بر هیچکس پوشیده نیست.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اظهار داشت: بخش زیادی از آسایش و رفاه دانشجویان در بخش‌های مختلف؛ نقلیه؛ خوابگاه‌ها، سلف، اداری و ... به علت و تلاش و کوشش این قشر زحمکتش می‌باشد و این روز بهانه‌ای است تا از تلاششان قدردانی کنیم.

در پایان این  نشست صمیمانه با اهدای گل از نیروهای خدماتی بخش های مختلف معاونت فرهنگی و دانشجویی تقدیر شد.

گفتنی است؛ این آیین با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر دانشجویی، مسوول امور عمومی و جمعی از نیروهای خدماتی وتاسیساتی ونقلیه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در دفتر این معاونت برگزار شد.

شایان ذکر است مسئول امورعمومی معاونت فرهنگی دانشجویی در حاشیه این مراسم ؛ از زحمات این پرسنل پرتلاش قدردانی نمود وخاطر نشان کرد: قدردان زحمات شما هستیم و با نهایت توان، حقوق شما را مطالبه خواهم نمود. امیدوارم خداوند به بازوانتان قدرت بدهد و همیشه سربلند باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.