یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۵

مدیر دانشجویی دانشگاه خبر داد؛

آغاز عملیات احداث خوابگاه پسران دانشگاه علوم پزشکی قم با ظرفیت ۴۰۰ نفر

ثقفی پور

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه اکنون خوابگاه پسران این دانشگاه از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست، گفت: خوابگاه پسران جدید قرار است در مجتمع پردیس با چهار هزار متر مربع مساحت و ظرفیت ۴۰۰ نفر احداث شود که امیدواریم طی چهار سال آینده این خوابگاه تکمیل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، عابدین ثقفی‌پور طی گفت‌وگویی با اشاره به آغاز عملیات گودبرداری برای احداث خوابگاه پسران اظهار کرد: جذب اعتبارات مورد نیاز از مجلس شورای اسلامی و دریافت مجوز لازم برای بهره‌مندی از تسهیلات بانک در راستای احداث این خوابگاه انجام شده است.
وی با بیان اینکه خوابگاه پسران دانشگاه علوم پزشکی قم وضعیت مطلوبی ندارد، عنوان کرد: عملیات عمرانی ساخت خوابگاه پسران در مجتمع پردیس با چهار هزار متر مساحت و ظرفیت ۴۰۰ نفر امروز گودبرداری شد که امیدواریم طی چهار سال آینده این خوابگاه تکمیل شود.


مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: در شرایط کرونایی که نزدیک به ۳۰۰ دانشجو در خوابگاه‌های پسران و دختران مستقر بودند، فعالیت‌های عمرانی و رفاهی خود را متوقف نکرده و همچنان درحال آماده‌سازی بسترهای مورد نیاز برای افزایش رفاه دانشجویان هستیم.
وی از انجام پروژه نهال‌کاری در محوطه خوابگاه کوثر و ایجاد سایه‌بان برای پیست دوچرخه‌سواری این خوابگاه یاد کرد و گفت: گلخانه‌ای در خوابگاه کوثر احداث کرده‌ایم تا بتوانیم نیاز گل خوابگاه‌ها را تأمین و باقیمانده تولید گل خود را در اختیار مجتمع پردیس قرار دهیم.
ثقفی‌پور خاطرنشان کرد: سالن جلساتی را در خوابگاه کوثر تجهیز کردیم تا بتوانیم بعد از کرونا از این سالن برای جلسات استفاده کنیم و تجهیزات ایمنی در حوزه برق برای این خوابگاه تأمین شده است.
وی از تأمین تجهیزات کامل صنعتی برای آشپزخانه دانشگاه علوم پزشکی قم یاد کرد و گفت: برای غذای دانشجویی خرید میوه را در دستور کار قرار داده‌ایم و امیدواریم بعد از کرونا از نظر حجم و کیفیت غذاها تغییر قابل توجهی داشته باشد.
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: برای احداث سلف مرکزی در نقشه مجتمع پردیس جانمایی انجام و ردیف بودجه‌ مورد نیاز درنظر گرفته شده است که امیدواریم به‌زودی بتوانیم کار را شروع کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.