دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵

وبینار منطقه‌ای « رادیولوژی و مهاجرت » برگزار شد

وبینار منطقه‌ای «رادیولوژی و مهاجرت»

به میزبانی انجمن علمی - دانشجویی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با همکاری انجمن‌های علمی - دانشجویی رادیولوژی دانشگاه‌های علوم پزشکی گناباد و سبزوار، وبینار منطقه‌ای « رادیولوژی و مهاجرت » برگزار شد.

به گزارش مفدا – گناباد، احسان حسنی شهری، دبیر انجمن علمی - دانشجویی رادیولوژی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه در این باره اظهار کرد: این وبینار در ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ با تدریس گل‌آرا آنازاده، دانشجوی رادیوتراپی دانشگاه تورنتو، فارغ التحصیل رادیولوژی از دانشگاه بابل و دارای ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه رادیولوژی برگزار گردید.

وی هدف از برگزاری این وبینار را آشنایی دانشجویان و کارشناسان رادیولوژی علاقه مند با شیوه‌ی قانونی و علمی خروج از کشور و اشتغال در خارج از کشور برشمرد و تصریح کرد :در این وبینار نکات اساسی برای خروج و اشتغال کارشناسان رادیولوژی در خارج از کشور از جمله داشتن معدل خوب، داشتن سابقه کاری، فراهم کردن منابع علمی مورد نیاز جهت آزمون ، شرکت در آزمایش های کامل پزشکی ، آزمون نهایی برای مجوز کار ، ادامه‌ی تحصیل در رشته های مربوطه و ... بیان گردید.

دبیر انجمن علمی - دانشجویی رادیولوژی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به شرکت تعداد ۷۰ نفر از کارشناسان و دانشجویان کارشناسی رشته‌ی رادیولوژی دانشگاه های سراسر کشور در این وبینار ، اذعان کرد: برای تمامی شرکت کنندگان، گواهی شرکت صادر خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.