چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۳

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

تقدیر و تشویق فرزندان روزه اولی خانواده دانشگاه

روزه اولی ها/مشهد

طرح تقدیر و تشویق فرزندان روزه اولی خانواده دانشگاه صرفاً بهانه ایست برای تشویق و ترغیبی هرچند کوچک از اراده هایی بزرگ که در سنین نوجوانی در مسیر الهی گام برمی دارند و در پرورش رشد و تعالی سیرت خود کوشا هستند.

به گزارش مفدا مشهد، اداره توسعه فعالیت های قرآن و عترت (ع) مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه؛ طرح تقدیر و تشویق فرزندان روزه اولی خانواده دانشگاه ؛ استاد ، دانشجو وکارمندان دانشگاه  را برنامه ریزی نموده است. 

دکتر محمد اسماعیل زاده ضمن اعلام این خبر افزود : طرح تقدیر و تشویق فرزندان روزه اولی خانواده دانشگاه صرفاً بهانه ایست برای تشویق و ترغیبی هرچند کوچک از اراده هایی بزرگ که در سنین نوجوانی در مسیر الهی گام برمی دارند و در پرورش رشد و تعالی سیرت خود کوشا هستند.

وی خاطر نشان کرد: استاتید ، دانشجویان وکارکنان دانشگاه می توانند جهت ثبت نام فرزندانشان در این طرح تشویقی افراد نام و نام خانوادگی خود ، شماره تماس و کپی شناسنامه؛ دختران سن ۹ سال و پسران سن ۱۵ سال ، که امسال نسبت به ادای فریضه ی روزه داری به صورت روزه ی کامل اقدام نموده اند را تا ۲۷ ماه مبارک رمضان به ایمیل farhangi.stu@mums.ac.ir مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه ارسال نمایند.

خبرنگار: حمید دهقانیان

            

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.