چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹

برگزاری مراسم شب قدر به صورت مجازی

در شهرهای قرمزو نارنجی برگزاری مراسم شبهای قدر به صورت مجازی برگزار شود

دکتر موقری

چگونگی برگزاری مراسم شبهای پر فیض قدر در شرایط همه گیری ویروس کرونا. دکتر موقری پور با تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت امام علی (علیه السّلام) و گرامیداشت شب های قدر، توصیه هایی برای چگونگی برگزاری مراسم پُرفیض احیا در این شب های عزیز کرد.

مراسم احیای شب های پر فیض قدر را بصورت مجازی برگزار کنید *

 به گزارش مفدا سیرجان :دکتر موقری پور با تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت امام علی (علیه السّلام) و گرامیداشت شب های قدر، توصیه هایی برای چگونگی برگزاری مراسم پُرفیض احیا در این شب های عزیز کرد. 

وی گفت: شهروندان عزیز با توجه به شرایط نامناسب همه گیری ویروس کرونا و رنگ قرمز شهرستان، در شب های قدر امسال، حتما این مراسم پُرفیض را از طریق فضای مجازی، رادیو و تلویزیون منزل خود پیگیری کرده و چنانچه در فضای باز برگزار می کنند با جمعیت محدود و به مدت کوتاه باشد همچنین در زمان حضور در مراسم احیا، به هیج وجه ماسک را برندارند، فاصله خود با دیگران را حفظ کرده و تا حد امکان از خوردن و آشامیدن بپرهیزند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا سیرجان در ادامه این سخنان گفت: برگزاری مراسم شب احیا با تجمع زیاد افراد و در فضای بسته ممنوع است.

براساس این توصیه ها از توزیع نذری و خیرات در داخل مراسم خودداری و نذورات را به صورت بیرون بر در اختیار شرکت کنندگان قرار دهید همچنین نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی داغ نباید در ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و یا ظروف یکبار مصرف نازک و رنگ روشن باشد.