چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳

معرفی اپلیکیشن؛

شب های قدر فرصتی برای مرور سیر زندگی

اپلیکیشن موبایل مشکلات کلیه را شناسایی می کند

شب های قدر فرصتی برای مرور سیر زندگی، فکر به نقاط قوت و ضعف و شروعی برای برنامه‌ریزی منظم تر و جدی تر برای تقویت داشته ها و رفع کمبود هاست.

به گزارش مفدا مشهد، حسینی محراب رییس اداره قرآن و عترت مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه در باب اهمیت شب های قدر اینگونه اظهار کرد:

امام علی علیه السلام فرموده اند:

« عباد الله ! زنوا انفسکم قبل ان توزنوا و حاسبواها من قبل ان تحاسبوا » (نهج البلاغه خطبه 90)

 ای بندگان خدا! خود را بسنجید قبل از آنکه مورد سنجش قرار گیرید ، و به حساب خود رسیدگی کنید پیش از آنکه به حسابتان رسیدگی کنند. 

شب های قدر فرصتی برای مرور سیر زندگی، فکر به نقاط قوت و ضعف و شروعی برای برنامه‌ریزی منظم تر و جدی تر برای تقویت داشته ها و رفع کمبود هاست.

در این فرصت ناب و در این شب و روزهای حسابگری، اصلاح و خواستن بهترین ها، یک همراه، یادآوری کننده، و جایی برای ثبت محاسبه می تواند راهگشا باشد تا عادت ها و امورات مان را در مسیر انتخاب و فکرمان -و نه باری به هر جهت- مدیریت و ارزیابی کنیم، و این نه فقط برای برنامه ریزی روزانه، بلکه به جهت اصلاح عادات ها وخُلقیات و رفتارهایمان باشد.

وی ادامه داد: اداره قرآن و عترت دانشگاه برآن شد تا با معرفی ابزار و نرم افزار هایی که برای مدیریت بهتر لحظه های زندگی و تکرار و تمرین شرط ها، قول ها و باید نباید هایی که تصمیم به انجام آن ها داریم، به ما کمک می کند. وی در این راستا به معرفی اپلیکیشن های کارامو، محاسبه نفس، محاسبه اعمال، روتینو و حاسبو پرداخت.

حسینی در توضیح این اپلیکیشن ها همچنین افزود: تعریف برنامه ها و تصمیم ها، تنظیم آلارم برای هر برنامه، امکان ثبت و ارزیابی، تعیین امتیاز مثبت و منفی، امکان خروجی گرفتن قالب های مختلف برای سلیقه های متفاوت و نمودار تعهد به وظایف و ... از قابلیت های برخی از این نرم افزار هاست که چندنمونه از آنها معرفی می گردد.

خبرنگار: حمید دهقانیان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.