پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان؛

مردم استان سمنان دربحث رعایت پروتکل های بهداشتی جز سه استان اول کشور هستند

خجسته پور

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در آیین افتتاح مراکز واکسیناسیون کووید-19 دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت:مردم استان سمنان دربحث رعایت پروتکل های بهداشتی جز سه استان اول کشور هستند.

به گزارش مفدا سمنان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در حاشیه آیین افتتاح مراکز واکسیناسیون کووید-۱۹ مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، بیان داشت: با توجه به آخرین رنگبندی اعلام شده، شهرستان سمنان در وضعیت قرمز، شهرستان های آرادان و میامی در وضعیت زرد و سایر شهرستان های استان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

حبیب الله خجسته پور با اشاره به تغییر رنگبندی، گفت: مردم خوب استان سمنان دربحث رعایت پروتکل های بهداشتی جز سه استان اول کشور هستند که جا دارد از تک تک این عزیزان قدردانی نماییم.

وی ادامه داد: این تغییر رنگ به معنای عادی سازی نیست و همچنان باید دستورالعمل های بهداشتی درخصوص بیماری کرونا ویروس رعایت شود به ویژه از برگزاری اجتماعات و ازدحام در کنار یکدیگر خودداری کنیم.

ایشان ضمن قدردانی از زحمات حوزه سلامت و عرض خداقوت به کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان نمود: بحمدالله مرحله عمومی تزریق واکسن علیه بیماری کرونا ویروس مدتی است که در سطح استان آغاز شده و تا به این لحظه افراد بالای 80 سال واکسینه شدند و در مراحل بعدی سنین پایین تر هم واکسینه خواهند شد.

خجسته پور درخصوص تردد در شهرها گفت: فعلا تمام شهرستان های استان بجز شهرستان های آرادان و میامی که در وضعیت زرد هستند، محدودیت تردد دارند و مراسمات و  مناسکی که در حال انجام است باید در فضا و محوطه باز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و البته در مدت زمان کوتاه، برگزار شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بیان نمود: برای شهرستان سمنان که قرمز است، باید اصناف گروه 1 فعالیت داشته باشند و فعالیت برای سایر گروه ها ممنوع است و شهرستا ن هایی که در وضعیت نارنجی هستند، علاوه بر گروه 1، گروه 2 هم مجاز به فعالیت می باشند که تقریبا می توان گفت اکثریت قریب به اتفاق صنوف را شامل می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.