جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۳

ضدعفونی مستمر خوابگاه های دانشجویی برای پیشگیری از بیماری کرونا

زابل

خانم جهانتیغ: در راستای حفظ سلامت دانشجویان و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تمامی بخش های خوابگاه های فعال معاونت فرهنگی و امور دانشجویی ضدعفونی می شود.

به گزارش مفدا زابل، خانم جهانتیغ مسئول واحد بهداشت محیط معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه از ضدعفونی مستمر خوابگاه های دانشجویی خبر داد.

وی افزود: در راستای حفظ سلامت دانشجویان و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تمامی بخش های خوابگاه های فعال این معاونت ضدعفونی صورت گرفت.

جهانتیغ گفت: جهت پیشگیری از ابتلای دانشجویان به کرونا ویروس و فراهم آوردن زمینه برای حضور ایمن و بدون دغدغه ی دانشجویان در خوابگاه های فعال این معاونت (خدیجه کبری و فرخی سیستانی) به صورت مستمر و روزانه ضدعفونی و گندزدایی صورت میگیرد.

وی همچنین شایان ذکر کرد در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در خوابگاه های دانشجویی  وجود محلول ضدعفونی کننده دست نیز برای دانشجویان و کارکنان، در ورودی خوابگاه های پسران و دختران وجود دارد و تمامی افرادی که به خوابگاه های دانشجویی رفت و آمد دارند در بدو ورود، دست های خود را در محل درب ورودی خوابگاه ضدعفونی می کنند.

و همچنین حوضچه های ضدعفونی تعبیه شده در درب ورودی تا در هنگام تردد دانشجویان، ضدعفونی کفش ها انجام شود تا به این طریق از انتقال و گسترش ویروس بواسطه تردد افراد جلوگیری بعمل آید.

این تمهیدات و اقدامات پیشگیرانه ضمن ارتقای ضریب ایمنی سلامت می تواند خاطری آسوده برای دانشجویان گرامی را به ارمغان آورد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.