شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۰

آخرین وضعیت بیماری کووید 19 در سراب

شمار فعلی بستری های کرونایی 55نفر می باشد.

سراب

دکتر نادی رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب از شهروندان خواست تا همچنان کرونا را جدی بگیرند و با رعایت پروتکل های بهداشتی از کرونا دوربمانند.

به گزارش مفدا سراب،"دکتراکبرنادی رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب و دبیرستاد کنترل و مهارکرونا درسراب"گفت: شمار بستری های فعلی در بیمارستان سراب 55نفر می باشد ،ضمن اینکه تعدادی از بیماران نیز به صورت بستری موقت بوده و خدمات درمانی را درکلینیک بیماران سرپائی دریافت می کنند.

دکترنادی با اشاره به اینکه کرونا همچنان در کمین نشسته ومنتظر غفلت شهروندان از رعایت پروتکل های بهداشتی است یاداورشد: با وجود سیرنزولی شماربستری ها و مبتلایان به ویروس کرونا، شهرستان سراب در وضعیت نارنجی قراردارد و محدودیت های اعلام شده برای مناطق نارنجی درحال اجراست.

دبیرستادکرونای شهرستان سراب شمارکل مبتلایان به کرونا از زمان اعلام پاندمی کرونا را 3737 نفرعنوان کرد و افزود: متاسفانه تاکنون 155نفر به علت عوارض ناشی از بیماری کووید 19 جان خود را از دست داده اند.

دبیرکارگروه سلامت شهرستان سراب در مورد روند واکسیناسیون در سراب گفت: در روزهای اخیر توانستیم با همکاری معاونت بهداشتی 1520نفررا در سراب از گروههای هدف شامل کادردرمانی و بهداشتی،کارکنان بخش های درمانی،تشخیصی و داروخانه های بخش خصوصی،سالمندان 80سال به بالا،بیماران خاص،دانشجویان کارورزی و کارآموزی،پاکبانان و جانبازان را واکسینه کنیم و بزودی واکسیناسیون افراد مشخص شده دیگر شروع خواهد شد.

دکتر نادی رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب از شهروندان خواست تا همچنان کرونا را جدی بگیرند و با رعایت پروتکل های بهداشتی از کرونا دوربمانندو ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر را رعایت کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.