یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰

آغاز فرآیند رأی‌گیری انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

انتخابات شورای صنفی شاهرود

فرآیند رأی‌گیری هجدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، ساعت ۹ صبح یکشنبه ۱۹ اردیبهشت به صورت الکترونیکی آغاز شد.

به گزارش مفدا شاهرود، در این دوره از انتخابات از مجموع ۵۶ داوطلب که برای حضور در شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه نام‌نویسی کرده بودند، ۵۳ تن تأیید صلاحیت شدند.

انتخابات به دلیل شیوع ویروس کرونا برای نخستین بار به صورت مجازی برگزار می‌شود و طی آن دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ۳۷ نفر را به عنوان نمایندگان خود در سه خوابگاه "شقایق"، "نرگس" و "سامان" و چهار دانشکده "پزشکی"، "پیراپزشکی"، "پرستاری و مامایی" و "بهداشت" انتخاب می‌کنند.

دانشجویان می‌توانند از هم اکنون تا ساعت ۱۸ از طریق لینک زیر در انتخابات شرکت کنند:

https://stu.shmu.ac.ir/voting

اطلاعات دانشجویان به تفکیک دانشکده‌ها و خوابگاه‌ها برای شرکت در انتخابات و رأی دادن در سامانه انتخابات بارگذاری شد و دانشجویان می‌توانند به نامزدهای دانشکده‌های محل تحصیل خود و در صورت سکونت در خوابگاه به نامزدهای خوابگاه خود نیز همزمان رأی دهند. در این دوره دانشجویان دانشکده پزشکی به ۹ نفر، دانشجویان دانشکده‌های پیراپزشکی و پرستاری و مامایی به هفت نفر، دانشجویان دانشکده بهداشت به چهار نفر و دانشجویان خوابگاهی به همه نامزدهای خوابگاه خود می‌توانند رأی دهند.