یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸

منتخب مرحله دانشگاهی جایزه بنیاد البرز در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه معرفی  شد

جایزه

برگزیدگان پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز در مرحله دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه مشخص و از این رو آقایان حسین بختیاری بعنوان منتخب معرفی شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، برگزیدگان پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز در مرحله دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه مشخص و از این رو آقایان حسین بختیاری بعنوان منتخب معرفی شد.

"سید حمید حسینی" مدیر فرهنگی دانشگاه با شرح این جشنواره گفت: مطابق روال سنوات گذشته مبنی بر معرفی دانشجویان برتر به لحاظ آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در سطح دانشگاهی و کشوری جشنواره، پس از اطلاع رسانی و فراخوان جمع آوری رزومه ی دانشجویان ابتدا در مرحله دانشگاهی بر اساس ۶ آیتم  آموزشی، پژوهش، فرهنگی و اجتماعی، زبان، مهارت، کارآفرینی و فناورانه و برنامه ها و فعالیت های مقابله با کرونا ارزیابی و سپس بر حسب نمره کسب شده به مرحله کشوری نیز معرفی می شوند. در همین راستا و با تشکیل کمیته این جشنواره و امتیاز دهی آقای حسین بختیاری بعنوان نفرات برتر دانشگاهی معرفی و بر حسب امتیاز کسب شده به مرحله کشوری راه پیدا کرد.

وی ادامه داد: بنیاد فرهنگی البرز با هدف کمک به اشاعه فرهنگ کشور و تجلیل از مقام علمی دانشمندان و پژوهندگان برتر ایرانی و با تشویق دانشجویان و دانش آموزان برگزیده از طریق "اعطای جایزه بنیاد البرز" به همت خیر نیک سیرت مرحوم حسینعلی البرز تاسیس و وقف شده است.

گفتنی است همایش پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز طی مراسمی در خرداد ماه سال جاری با هدف تقدیر از برگزیدگان سراسر کشور و با حضور مسئولین و شخصیت های علمی و فرهنگی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.