یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱

کدام دانشجویان در دیدار با رهبر انقلاب سخن خواهند گفت؟ + اسامی

دیدار رهبری با دانشجویان

دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب در روزهای پایانی ماه رمضان به صورت مجازی برگزار و برخی از دانشجویان به نمایندگی از تشکل‌های دانشجویی در این دیدار نقطه نظرات خود را بیان می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، طبق سنت هر ساله در ایام ماه رمضان، دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب قرار است در روزهای آتی برگزار شود. در این دیدار که امسال هم به علت شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می شود، قرار است، نمایندگان تشکل های اسلامی دانشجویان مطالب و درخواست های خود را در حضور رهبر انقلاب مطرح کنند.

فاطمه صحرانشین، به نمایندگی از نشریات دانشجویی سخن خواهد گفت

فاطمه صحرا نشین، عضو شورای مرکزی نشریات وزارت بهداشت، به عنوان نماینده‌ نشریات دانشجویی، در این دیدار حضور خواهد یافت و به بیان مواضع و دیدگاه‌های خود و این اتحادیه می‌پردازد.

حمید محمدپور، نماینده جنبش عدالت‌خواه دانشجویی
همچنین در دیدار امسال رهبر معظم انقلاب با دانشجویان حمید محمدپور، دبیر اتحادیه جنبش عدالت‌خواه دانشجویی، به عنوان نماینده این اتحادیه  حضور خواهد یافت و مواضع و دیدگاه‌های خود و این اتحادیه را مطرح خواهد کرد.

توحید تقی‌زاده نماینده جامعه اسلامی دانشجویان در دیدار رمضانی رهبر معظم انقلاب با دانشجویان
توحید تقی‌زاده، دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان نماینده‌ اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان است که وی هم مواضع و دیدگاه‌های خود و اتحادیه را در این دیدار مطرح می کند.

محمد گودرزی، نماینده دفتر تحکیم وحدت
همچنین در این دیدار محمد گودرزی، دبیر اتحادیه دفتر تحکیم وحدت به عنوان نماینده‌ این اتحادیه حضور خواهد یافت و مواضع خود را مطرح خواهد کرد.

ایمان احمدی، نماینده دفتر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل
ایمان احمدی، دبیر اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به عنوان نماینده‌ این اتحادیه در این مراسم شرکت می کند.

محسن خزایی، نماینده بسیج دانشجویی در دیدار رهبرانقلاب با دانشجویان

محسن خزایی، دبیر شورای تبیین مواضع استان اصفهان، نماینده بسیج دانشجویی کل کشور در این دیدار است که به بیان دغدغه ها و نظرات خود در محضر رهبر معظم انقلاب خواهد پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.