دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۵

برگزاری نشست ویدئو کنفرانس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با مدیران شبکه بهداشت و درمان بیجار

برگزاری نشست ویدئو کنفرانس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با مدیران شبکه بهداشت و درمان بیجار

نشستی در راستای برنامه‌های بازرسی مستمر، دوره ای و موردی از واحد های تابعه در سطح استان جهت سنجش میزان "مطابقت عمل و عملکرد " واحد ها با اهداف، برنامه‌ها ، دستورالعمل ها ، ضوابط و شاخص های مورد ارزیابی دانشگاه و نتایج بازرسی این حوزه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مدیران شبکه بهداشت و درمان بیجار برگزار شد.

با حضور دکتر بیدار پور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مدیران حوزه نشستی در خصوص شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیجار در قالب ارتباط ویدئو کنفرانس برگزار شد.

 در این نشست دکتر بیدار پور ضمن تشکر از زحمات مدیر و روساء و همکاران  شبکه بهداشت و درمان شهرستان  بیجار و قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه مبارک رمضان، این ماه را مجالی برای تقویت همدلی،  هم‌صدایی و فرصتی مناسب برای رفع بحران‌ها و مشکلات مردم و مجموعه دانشگاه برشمرد.

 وی در ادامه خاطر نشان کرد:  با توجه به سابقه عملکرد خوب و منظم مجموعه شبکه بیجار کماکان انتظار می رود ادامه روند منظم و هماهنگ در تمامی فرایند های کاری اداری و پرسنلی در راستای صیانت اداری پیشرو بوده و انسجام و همدلی سرلوحه فرایند های کاری همه همکاران مجموعه باشد.

 در ادامه گزارش نتیجه پایش تیم بازرسی براساس مستندات مطرح و سپس دلایل  توجیهی و بعضاً شفاف سازی و در مواردی تغییرات بهینه سازی از سوی مسئولین مربوطه هر واحد اعلام شد .

همچنین در مورد سایر نقاط ضعف و نواقص موجود در روند افزایش نظم و انضباط پرسنلی ، اجرای صحیح فرایندهای اداری توصیه به پایش و نظارت دقیق تر و مستمر از طرف مدیران مسئول توصیه و مقرر شد در پایش های دوره ای بعدی،  تیم بازرسی دانشگاه موارد قبلی را مجدداٌ مورد بازبینی قرار دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.