دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۹

افتتاح مرکز نیکوکاری مِنّا در دانشگاه‌ علوم پزشکی کردستان

افتتاح مرکز نیکوکاری مِنّا در دانشگاه‌ علوم پزشکی کردستان

با هدف هدایت کمک‌های مومنانه و ارتقاء سطح مشارکت‌ دانشگاهیان در فعالیت های خیرخواهانه مرکز نیکوکاری منا در دانشگاه علوم پزشکی کردستان افتتاح شد.

صبح امروز با حضور مسئول  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی  و دیگر اعضاء مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری منا در محل دانشکده پزشکی برگزار شد.

 مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره به هدف از افتتاح  مرکز نیکوکاری دانشگاه اظهار کرد : این مرکز در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و با هدف ساماندهی و هدایت کمک‌های مومنانه، ارتقاء سطح مشارکت‌ دانشگاهیان در فعالیت‌ها و اقدامات
خیرخواهانه، شناسایی خیرین و نیکوکاران دانشگاه و برنامه‌ ریزی جهت شناسایی و ارتباط با نیازمندان و اطلاع رسانی مستمر فعالیت ها عنوان کرد.

مجید بگی  ادامه داد:  تعیین ساز و کار اولویت بندی شده برای ارائه خدمت به نیازمندان ،  هماهنگی و ارتباط برقرار کردن با خیرین دانشگاهی در جذب حمایت های مالی و معنوی از وظایف مهم مسئولین اجرایی مرکز نیکوکاری منا است.

وی با بیان اینکه محرومیت زدایی در فضایی سرشار از همراهی و همدلی در راستای مسئولیت اجتماعی از دیگر اهداف والای تاسیس این مرکز و مجموعه دانشگاهیان است، افزود: قطعا این  مرکز نیکوکاری ظرفیت ارزشمندی جهت اقدامات خداپسندانه در قالب ساختاری منسجم برای تقویت روحیه انفاق و بستری جهت ترویج مشارکت خیرین خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.