دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶

انتشار فراخوان جشنواره فرهنگی، پژوهشی و علمی « کورومز ۱۹» ویژه دانشجویان دانشگاه های شمال غرب

مفدا تبریز

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره دانشجویی « کورومز ۱۹»، ۳۰ اردیبهشت ماه جاری است و آثار برگزیده در ۵ تیر ماه ۱۴۰۰ معرفی خواهند شد و اختتامیه این جشنواره در ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره به آدرس http://www.corums۱۹.ir مرجعه نمایند. 

به گزارش مفدا تبریز، جشنواره علمی، پژوهشی و فرهنگی دانشجویی «کورومز ۱۹» ویژه‌ دانشجویان‌ دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال غرب‌ کشور به همت کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه  برگزار می‌شود.

بر اساس فراخوان این جشنواره، «خوشنویسی»، «شعر و دلنوشته»، «طراحی و نقاشی»، «داستان و فیلم نامه» و «ایفوگرافی و پوستر» از رشته های بخش فرهنگی هستند. همچنین «پمفلت»، «نقشه مفهومی»، «چکیده مقالات»، «ایده فناورانه» و «تالیف، ترجمه و گردآوری» به عنوان رشته های بخش علمی و پژوهشی جشنواره دانشجویی « کورومز ۱۹» معرفی شده اند. 

«فرهنگ سازی و آگاه سازی جامعه در دوران کرونا»، «مدیریت سلامت در کودکان و سالمندان در دوران کرونا»، «واکسیناسیون و راه های درمان کرونا»، «طب مکمل و کرونا»، «پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا»، «ایثار مدافعان سلامت و خانواده کادر درمان»، «آموزش مجازی و نقش آن در دوران کرونا»، «تاثیر اجتماعی، اقتصادی و روا نی پاندمی کرونا»، «امید به زندگی، سلامت معنوی و نشاط اجتماعی در دوران پاندمی کرونا»، «یافته های پژوهشی در حوزه کرونا»، «اثرات مثبت کرونا بر جامعه»، «آمار و اپیدمیولوژی کرونا»، «تاثیر کرونا در ارائه خدمات بهداشتی»، «تاثیر کرونا بر محیط زیست»، «چالش های پساکرونا»، «نقش سازمان های مردم نهاد و خیرین در بیماری کرونا» و «Telemedicine»، محورهای جشنواره دانشجویی « کورومز ۱۹» را تشکیل می دهند. 

همچنین «اقدامات انجام شده در طرح شهید سلیمانی در مقابله با کرونا» به عنوان محور ویژه جشنواره دانشجویی « کورومز ۱۹» در نظر گرفته شده است. 

بر اساس این گزارش، آخرین مهلت ارسال آثار، ۳۰ اردیبهشت ماه جاری است و آثار برگزیده در ۵ تیر ماه ۱۴۰۰ معرفی خواهند شد و اختتامیه این جشنواره در ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره به آدرس http://www.corums۱۹.ir مرجعه نمایند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.