دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰

برنامه زمان بندی انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام شد

مفدا تبریز

زمان برگزاری انتخابات شورای صنفی در دانشکده ها و خوابگاه ها از ساعت ۹ تا ۲۰ روز چهارشنبه، ۲۹ اردیبهشت ماه جاری، خواهد بود و این انتخابات به صورت مجازی برگزار خواهد شد.  همچنین زمان مجاز تبلیغات داوطلبان شورای صنفی دانشجویان از ساعت ۲۱ روز جمعه، ۲۴ اردیبهشت ماه جاری، آغاز می شود  و در  ساعت ۲۱ روز سه شنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه جاری، پایان می گیرد.

به گزارش مفدا تبریز، ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با صدور اطلاعیه ای، برنامه زمان بندی این انتخابات را اعلام کرد. 

بر اساس این اطلاعیه، زمان برگزاری انتخابات شورای صنفی در دانشکده ها و خوابگاه ها از ساعت ۹ تا ۲۰ روز چهارشنبه، ۲۹ اردیبهشت ماه جاری، خواهد بود و این انتخابات به صورت مجازی برگزار خواهد شد. 

همچنین زمان مجاز تبلیغات داوطلبان شورای صنفی دانشجویان از ساعت ۲۱ روز جمعه، ۲۴ اردیبهشت ماه جاری، آغاز می شود  و در  ساعت ۲۱ روز سه شنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه جاری، پایان می گیرد. 

بر اساس این گزارش، انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و جزئیات برگزاری الکترونیکی آن در اطلاعیه های آتی ستاد اجرایی انتخابات اعلام خواهد شد. 

روز انتخابات و ساعات آغاز تا پایان انتخابات تمدید نخواهد شد و نتایج آن پس از بررسی، جمع بندی و تایید کمیته نظارت بر انتخابات اعلام می گردد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.