سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۵

انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکده های طب سنتی و علوم نوین همزمان با انتخابات خوابگاه تلاش برگزار خواهد شد

مفدا تبریز

انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکده های طب سنتی و علوم نوین به سبب عدم ثبت نام دانشجویان و فقدان کاندیدا همزمان با انتخابات خوابگاه دخترانه تلاش و تجمیع دانشجویان ساکن در خوابگاه های دخترانه در این خوابگاه جدید برگزار خواهد شد. 

به گزارش مفدا تبریز، ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اطلاعیه ای را در مورد وضعیت برگزاری این انتخابات در دانشکده های علوم نوین و طب سنتی منتشر کرد. 

در اطلاعیه ستاد اجرایی انتخابات آمده است: علی رغم اطلاع رسانی و تشویق دانشجویان برای ثبت نام در انتخابات شورای صنفی دانشجویان و نیز تمدید بازه زمانی آن، در دانشکده های طب سنتی و علوم نوین، کاندیدایی در این واحدهای دانشگاهی ثبت نام نکرده است و  در نتیجه امکان برگزاری این انتخابات در روز چهارشنبه، ۲۹ اردیبهشت ماه جاری، وجود ندارد. 

در ادامه این اطلاعیه می خوانیم: کمیته نظارت انتخابات شورای صنفی دانشجویان بر اساس این شرایط مقرر کرده است که انتخابات شورای صنفی این دانشکده ها در زمان برگزاری انتخابات خوابگاه دخترانه تلاش خواهد بود. 

گفتنی است بر اساس تصمیم کمیته نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، انتخابات شورای صنفی خوابگاه های دختران پس از تجمیع دانشجویان ساکن در این خوابگاه ها در خوابگاه جدید دخترانه تلاش برگزار خواهد شد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.